Προς το περιεχόμενο

Μαγνήτες για την νέα μου Warmoth Stratocaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί συμforumίτες ψάχνω μαγνήτες για την νέα μου Stratocaster http://www.noiz.gr/index.php?topic=165476.0

 

Εγώ σκέφτομαι τους John Suhr V60 ή V60LP ή Fletcher-Landau ή τους Dimarzio Area 61'.

 

Όποιος έχει ακούσει κάποιον από τους παραπάνω, θα ήθελα να ακούσω την αποψή του.

Επίσης αν έχετε να προτείνετε κάποιους άλλους ευχαρίστως.

Ioannina! The best city in this f@ckin' world!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν 800 μαγνήτες που μπορείς να βάλεις... Αλλους θα βάλω εγω ο κάφρος, και άλλους κάποιος vintageόφιλος για παράδειγμα... Αμα δεν διευκρινήσεις που θελεις να παίξεις ηχητικά και σε τι κοστολόγιο να κινηθείς δεν νομίζω να μπορέσει να ρίξει κανείς ιδέα...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει (και παιξει) με τους V60LP και μου αρεσουν παρα πολυ οπως και οτι εχει βγαλει ο Suhr. Εχω Lollar, Kinmann, WCR και ολοι ειναι πολυ καλοι, το θεμα ειναι αν ειναι του γουστου σου και αυτο θα το μαθεις μονο αν τους τοποθετησεις στη κιθαρα σου και παιξεις για μηνες. Στην εποχη μας υπαρχουν παρα πολλοι καλοι κατασκευαστες. Με σωστο setup και εναν καλο ενισχυτη θα ειναι δυσκολο να μη βγαλεις ηχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου