Προς το περιεχόμενο

Το σφύριγμα και η δυσλεξία...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάνω αυτό το ποστ για να επισημάνω ότι - για μένα τουλάχιστον - έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό σε κάθε θρεντ που ανοίγει να αρχίζουν οι "και καλά" ανορθογραφίες και τα κλισέ του στυλ αν "σφειρίζη το μανίκη" ή whatever.

 

Kαλό είναι το χίουμορ, κατανοητή η ανάγκη να υπάρχουν inside jokes σε μια κοινωνική ομάδα, όλα καλά. Αλλά από κάποιο σημείο και πέρα καταντάει επαναληπτικό, βαρετό ενώ καταστρέφει την ποιότητα του Noiz.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάνω αυτό το ποστ για να επισημάνω ότι - για μένα τουλάχιστον - έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό σε κάθε θρεντ που ανοίγει να αρχίζουν οι "και καλά" ανορθογραφίες και τα κλισέ του στυλ αν "σφειρίζη το μανίκη" ή whatever.

 

Kαλό είναι το χίουμορ, κατανοητή η ανάγκη να υπάρχουν inside jokes σε μια κοινωνική ομάδα, όλα καλά. Αλλά από κάποιο σημείο και πέρα καταντάει επαναληπτικό, βαρετό ενώ καταστρέφει την ποιότητα του Noiz.

 

+1        

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+3

..και ο κουκος!

 

Οοοπ!-εντιτ- !!

 

να το διευκρινισω:

Εχω κατι να πω,το λεω.

δεν εχω?το "βουλωνω"...

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, πρέπει να καταλαβαίνουμε πόσο μπορούμε να τραβήξουμε ένα αστείο πριν να ξεχειλώσει... ;)

 

YΓ. Yann, θέλω κι εγώ απ' αυτό που παίρνεις. Τι είναι; Εκχύλισμα από παλίσανδρο; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνω αυτό το ποστ για να επισημάνω ότι - για μένα τουλάχιστον - έχει αρχίσει να γίνεται κουραστικό σε κάθε θρεντ που ανοίγει να αρχίζουν οι "και καλά" ανορθογραφίες και τα κλισέ του στυλ αν "σφειρίζη το μανίκη" ή whatever.

 

Ωραία, δε διαφωνούμε.

 

Kαλό είναι το χίουμορ, κατανοητή η ανάγκη να υπάρχουν inside jokes σε μια κοινωνική ομάδα, όλα καλά. Αλλά από κάποιο σημείο και πέρα καταντάει επαναληπτικό, βαρετό ενώ καταστρέφει την ποιότητα του Noiz.

 

Απλά μιας και θεωρώ ότι το τραγικοποίησες λίγο, θα μου επιτρέψεις ελπίζω...

 

Δυστυχώς, το Noiz, καλώς ή κακώς, έτσι είναι. Θα το συνηθίσεις.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέκαθεν υπήρχε στο Noiz μια τάση για περιόδους "ξεσαλώματος" και απανωτού χαβαλέ. Ανά περιόδους υπάρχει μια τέτοια κατάσταση, η οποία σταδιακά ατονεί και καταλήγουμε ξανά σε νορμάλ ρυθμούς, μέχρι την επόμενη μνημειώδη ατάκα που θα μας αποσυντονίσει για λίγο και πάλι από την αρχή.

 

Όποιος είναι εδώ μέσα για μισό χρόνο και πάνω γνωρίζει για τί πράγμα μιλάω. Για να μην το κουράζω, είναι φάσεις που περνάμε και ενδεχομένως να χρειάζονται κι αυτές για τον εσωτερικό χαβαλέ μεταξύ των μελών.

Συμφωνώ ότι το θέμα κουράζει πολλές φορές και καλό θα ήταν να υπάρχει μέτρο αλλά δεν είναι και προς θάνατο, όλα θα ηρεμήσουν όπως κάθε φορά. Μέχρι την επόμενη φορά. ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου