Προς το περιεχόμενο

Η SUHR ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΑ..ΧΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το μονο κακο ειναι που τα εχει με ενα αγορι 5χρονια και ειναι καλο μωρο αλλα που θα παει θα χωρισει καποια στιγμη.. 8)

 

Kαλα ρεεε.....Μην κολλας!!! 5 χρονια αρκετα ειναι πες της (δε βαρεθηκε??)....τωρα ηρθε η σειρα σου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Και αμα ερθει στο συγκροτημα γραψε μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator
Τώρα γιατί εμένα μουρθε το ανέκδοτο με τον πάπα στο μυαλό ένας θεός ξέρει. :lol:

Αν και δεν ξέρω το ανέκδοτο που αναφέρεσαι, έχεις δίκιο... Λάθος κατάληξη είχε το ποστ μου. Ταπεινά συγγνώμη.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος θελει να ακουσει ..μια...εκτελεση στην κυριολεξια em.icon.cool.pngτου couldn t stand the weather με την suhr ας κανει copy paste το Link

ic-musicmedia.com/takis

ειναι το ιδιο με αυτο που ειχα κατεβασει.το ειχα κατεβασει γιατι ειχα τσαντιστει που στο solo ημουν λιγο εκτος pitch μερικες στιγμες και γιατι...εχανα λιγο στα ρυθμικα αλλα λεω δεν βαριεσαι και το το ξανα ανεβασα..em.icon.clown.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα γιατί εμένα μουρθε το ανέκδοτο με τον πάπα στο μυαλό ένας θεός ξέρει. :lol:

Αν και δεν ξέρω το ανέκδοτο που αναφέρεσαι' date=' έχεις δίκιο... Λάθος κατάληξη είχε το ποστ μου. Ταπεινά συγγνώμη.[/quote']

 

Μη ζητάς συγγνώμη χωρίς να ξέρεις τι λέει το ανέκδοτο. Δεν υπάρχει λόγος. Το αντίθετο. Ίσα που εγω τη γούσταρα τη φωτογραφία. Anyway ότι είσαι πιο διάσημος και από τον Henderson ήταν το νόημα. Η συγγνώμη από μέρους μου.

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

couldn t stand the weather ...update"εκτελεση" :lol: νουμερο 3... :?

απλα μου ηρθε και η τελευταια παραγγελια που ειχα κανει για ...να μην αδικω την suhr στις ηχογραφησεις.και επειδη παντα ενας αδυναμος κρικος στα home studio ειναι οι προενισχυσεις μικροφωνων σημερα το βραδακι το ξαναηχογραφησα με την καινουρια μου προενισχυση trackmaster pro. :wink:

επειδη τα setings δεν ηταν ιδια, δεν αφησα και το αλλο κομματι που ειχα μεχρι το απογευμα για..συγκριση μεταξυ της προενισχυσης μικροφωνου της m-audio firewire 410 και της trackmaster pro..

αυτες τις μερες θα ανεβασω το ιδιο κομματι ηχογραφημενο σε αυτες τις δυο προενισχυσης μικροφωνων με τα ιδια ακριβως settings ετσι να γελασουμε να δουμε στα αυτια σας ποια..θα κερδισει;;η προενισχυση μικροφωνου της m-audio ή της ..ακριβουτσικης trackmaster pro;

να σημειωσω οτι μαζι με την Trackmaster pro πηρα και την ψηφιακη καρτα penta που μονο αυτη εκανε 196ευρω..(διαβαστε εδω τι κανει αυτη η καρτα,που στην ουσια κανει ολη την δουλεια...):

 

http://www.focusrite.com/products/digitaloptions/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου