Προς το περιεχόμενο

Gilmour-όφατσες του ΝΟΙΖ ενωθείτε για jam


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχήν συγχαρητήρια σε όλους!!!

Για μια ακόμη φορά είχε πολύ πλάκα και ενδιαφέρον το όλο εγχείρημα ;)

 

Θέλω να ευχαριστήσω και τον Longshadow για την υπομονή του και την πολύ καλή δουλειά που έκανε!!! 8)

 

Ακούγοντας τα clips, θα ψηφίσω ως καλύτερο το 2o, το οποίο κατά τη γνώμη μου είχε τα πιο ενδιαφέροντα/ώριμα παιξίματα, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι τα άλλα 2 clips υπολείπονται σε κάτι.

Απλά το 2ο κατά τη γνώμη μου, ξεχώρισε.  ;)

 

Αγαπημένες μου στιγμές στα 3 clips:

 

Clip 1: gregg (για το ωραίο του vibrato)

Clip 2: το σόλο του marooned (λόγω των JeffBeck-ικών του tremol-ιασμάτων) & του playloud (για τη σιγουριά που βγάζει)

Clip 3: το σόλο του longshadow (για το -πάντα ωραίο- phrasing του)

 

Μπράβο και πάλι ;)

 

ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ!!!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 255
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα άκουσα. Πολύ ωραίοι όλοι μάγκες... Άλλοι πιο κοντά, άλλοι πιο μακριά από τον G.  :D

 

Το προσωπικό μου βραβείο Gilmour-ιας πάει στον Playloud γιατί, κατά τη γνώμη μου ήταν ο πιο κοντινός στον ήχο και το στυλ, αλλά δίνω ανεξάρτητη εύφημο μνεία και στον Trigga για την υπέρβαση που έκανε στο στυλ του...  ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο μενα ενα μπραβο σε ολους τους συμμετεχοντες, στον longshadow για την πολυ καλη δουλεια που εκανε και φυσικα στον elavd για την πρωτοβουλια. :) :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προσωπικό μου βραβείο Gilmour-ιας πάει στον Playloud γιατί, κατά τη γνώμη μου ήταν ο πιο κοντινός στον ήχο και το στυλ, αλλά δίνω ανεξάρτητη εύφημο μνεία και στον Trigga για την υπέρβαση που έκανε στο στυλ του...

 

Θα συμφωνήσω και για τους 2.

 

Trigga περίμενα να ακούσω flat χορδή και άκουσα Zoom πορδ....εεεε ovedrive ;) Μπράβο ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο ηταν παιδια. Ο καθενας με το δικο του.

Απο κατι αλλα τελειως ασχετα tribute που εχω ακουσει, πιστεω οτι "θειος" θα χαμογελουσε με ικανοποιηση για αυτη την προσπαθεια.

Μπορει ανετα να ανακυρυχθει "Noiz jam No#".

Eυχαριστω elavd για μπακι τρακι, longshadow για το χρονο και την προσπαθεια (αλλα και το πολυ ωραιο παιξμο) παρ ολες τις αναποδιες που απ οτι καταλαβα ετυχαν, και βεβαια τον "θειο" για την εμπνευση.

 

(Παλι βαρεθηκα να βαλω λιγα πριμα γαμωτο :))

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια πραγματα.

Λοιπον το βραβειο Ηχος ανηκει στον Play κ το βραβειο Βιμπρατο στον Gregg (μπραβο ρε μαγκα) Βγαλε ομως λιγο gain.

 

Ολοι καλοι παντως ησαντε!

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητηρια σε ολους.

 

Σπεσιαλ θενκς το σαουντ ετζινιρ μακροισκιωτο για τον χρονο του εντ το προντουσερ Ελαβντ.

 

Τα άκουσα. Πολύ ωραίοι όλοι μάγκες... Άλλοι πιο κοντά, άλλοι πιο μακριά από τον G.  :D

 

Το προσωπικό μου βραβείο Gilmour-ιας πάει στον Playloud γιατί, κατά τη γνώμη μου ήταν ο πιο κοντινός στον ήχο και το στυλ, αλλά δίνω ανεξάρτητη εύφημο μνεία και στον Trigga για την υπέρβαση που έκανε στο στυλ του...  ;)

 

;)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το βραβειο Φραση Ομιλια παει στον LongShadow(ακου ρε'συ κ κανενα αλλο hero  :D)

 

YΓ Ρε Janick τι ηταν αυτα που επαιξες?Gilmour ρε αδερφε ειπαμε! :D Χαχαχα με κουφανες!

ΥΓ Odis κανε ρε'συ ενα bend! Τον Django μου μεσα! :D

YΓ Ξεχασα..Ωραιο βιμπρατο κ ο Greg+9(!) :)

5 long years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαγκες πολύ ωραιοι όλοι, αντε και εις ανωτερα!

 

Ενα (ακομη) μπραβο στον Ηλια που ειχε την ιδεα και ενα μεγαλο μπραβο και ευχαριστω στον longshadow για τη δουλεια του.

 

@ Kostas5150

Η ολη ιστορια πισω απο το κλιπ μου ειναι ολιγον περιεργη, καθοτι λογω καποιων συγκυριων εγραψα καθαρο και μετα ο longshadow προσθεσε ολιγον οvd. Για αυτο και το παιξιμο μου ηταν στο clean mode μου οπου τα bend δεν ευδοκιμουν (αντιθετα με το βρωμικο μου οπου γινεται ενας μικρος χαμος).

Εξ αλλου, ειναι Σαρακοστη και απεχω απο τα bends! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το βραβειο Φραση Ομιλια παει στον LongShadow(ακου ρε'συ κ κανενα αλλο hero  :D)

 

YΓ Ρε Janick τι ηταν αυτα που επαιξες?Gilmour ρε αδερφε ειπαμε! :D Χαχαχα με κουφανες!

ΥΓ Odis κανε ρε'συ ενα bend! Τον Django μου μεσα! :D

YΓ Ξεχασα..Ωραιο βιμπρατο κ ο Greg+9(!) :)

 

Έγινε μποικοτάζ στο σόλο για αυτό κουφάθηκες!!  ;D

 

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου