Προς το περιεχόμενο

Ασχολείται κανείς με πικαπ ???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια είναι η γνώμη σας για το Technics sl 1200 mk2 ???Νομίζετε ότι τώρα πια αξίζει η αγορά του?Τα υπόλοιπα πικαπ της αγοράς στην ίδια και μικρότερη κατηγορία τιμής έχουν πολύ περισότερα χαρακτηριστικά.Μεγαλύτερο pitch,ροπή,κάποια έχουν μπιτόμετρο κτλ κτλ.Ποια είναι η γνώμη σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου djObiwan. Το πικάπ που αναφέρεις το απολαμβάνω αυτή τη στιγμή που σου γράφω. Λειτουργεί άψογα μετά από 12 χρόνια (αν θυμάμαι καλά). Τι άλλο να σου πω; Πάρτο άμεσα και σε 12 χρόνια θα με θυμηθείς :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επειδή όντως πέρα της αναμφισβήτητης ποιότητάς του (για την δουλειά πάντα που σχεδιάστηκε) και η αξιοπιστία του είναι πλέον παροιμιώδης,

σου προτείνω είτε να ψήσεις τον eye να στο πουλήσει (πράγμα δύσκολο φανταζομαι) είτε βρες κάποιο μεταχειρισμένο σε λογική τιμή, που θα κανει να ντρέπονται οι εφάμιλης πλέον αξίας φθηνές απομιμήσεις του.. :wink:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

npap έχω βρεί ήδη κάποια απο 300 ευρώ και κάτω σε άριστη κατάσταση,ειδικά το ένα είναι μεταχειρισμένο μόλις ένα χρόνο και ο τύπος απλά έπαιζε δίσκους στο σπίτι.θα πάρω ένα μέσα στις επόμενες δυο βδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλασσικο επαγγελματικο πικ απ που ειναι απλα αθανατο,αν και δεν ειναι hi end ειναι σκυλί & ο ηχος του απο τους καλύτερους στην κατηγορια του.

Παρτο οσο ειναι καιρος :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 9 περίπου χρόνια μου έκανε πιστή παρέα μόνο του.Εδώ και 5 μήνες του βρήκα το χαμένο αδερφάκι του και δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαρούμενα είναι μαζί (κι εγώ μαζί τους!!).Ιστορικότατο,κλασικότατο όσο αξιόπιστο γίνεται και με φοβερό ήχο.Τώρα με πόρωσα... και πάω να κάνω κανά bootleg!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου