Προς το περιεχόμενο

100% κιθαροβαρεμενος !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα μου επιτρέψεις να εχω αμφιβολίες..

εξάλλου αν ο clapton εκτός απο σπουδαίος μουσικός είναι και πανέξυπνος επιχειρηματίας αυτό είναι άλλη ιστορία...

συναυλίες δεν έκανε κάθε μέρα ανελλιπώς σε όλη του την καριέρα ούτε όλοι του οι δίσκοι πωλούνται γνήσιοι (μάλλον ελάχιστοι πλέον)

η fender πουλάει όμως καθημερινά χιλιάδες κιθάρες μισό αιώνα τωρα..

όντως κατάντησε σαχλαμάρα η κουβέντα..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα παίρνουν και πολύ χοντρά μάλιστα…

Όλες οι άλλες προσεγγίσεις είναι απλά ρομαντικές..

απλα μην το βλεπουμε τοσο ρομαντικα..(ο ταδε ειναι τρελαμενος με τις fender ο αλλος με τις gibson κλπ κλπ)

 

οκ whitenoise σωστα.τα παιρνουν πολυ χοντρα ολοι και δεν ειναι ο slash τρελλαμενος με τις gibson ουτε ο clapton,πιο παλια ο SRV,ο hendrix και πολλοι αλλοι ηταν τρελλαμενοι με τις fender.απλα ..χρηματιζονταν...

α ναι ξεχασα και σε μερικα live που ειχε βγει ο hendrix με μια flying-v του εσκασε ενα πολυ καλο πακετο πριν η gibson... :lol:

 

ο blackmore ειχε δηλωσει εξαλλου οτι ειχe ιδη βαρεθει την κιθαρα(γενικα την κιθαρα) οταν ξεκινησε με τους deep purple και σπιτι του επαιζε τσελο

σας ξενερωνω το ξερω..λυπαμαι

 

ναι εγω ισως και να μην κοιμηθω το βραδυ σημερα.εχω ξενερωσει απιστευτα.

 

τελικα ειμαι πολυ ρομαντικος τυπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Wow! εννοειται οτι δεν σου κανω..επιθεση και δεν θελω να με παρεξηγησεις απλα σε ρωταω ετσι;; :wink:

 

η μόνη περίπτωση να διαφημίζει κάτι είναι να τον πληρώνουν και (δεδομένης της παγκόσμιας φήμης του) να τον πληρώνουν πολύ-πολύ καλά.

Όλη αυτή η ιστορία με το ποιος παίζει τι και γιατί είναι αποκλειστικά δημιούργημα των εταιρειών προκειμένου να πουλάνε σε άλλους μουσικούς τα ίδια όργανα ή παραλλαγές τους.

 

γιατι εισαι τοσο σιγουρος και απολυτος;

 

δεν αντικαθιστά τη μελέτη και την καθημερινή πρακτική.

Το ξέρω ότι η κιθάρα είναι και φετίχ, αλλά ξέρω αρκετές περιπτώσεις όπου κατέληξε να είναι ΜΟΝΟ φετίχ

 

σε αυτο εχεις 100%δικιο.αν παρασυρθεις απο το..συνδρομο του να αγοραζεις πραγματα και δεν μελετας καθημερινα και ..σωστα,παει ..πεταξε το πουλακι...οπως λεει και ο φιλος analog "τα ράσα δεν κάνουν τον παπά". :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειναι η αγορα παιδες,αργα η γρηγορα θα το καταλαβετε..

την ιδια αποψη ειχε και ο φιλος Wow! αλλα δεν ειδα ομοιες αντιδρασεις 8O

Υ.Γ τα παραπονα σας στον blackmore εγω δεν φταιω

δεν εχω παρει δεκαρα το ορκιζομαι.. :D

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Wow! τα λεει...πιο ωραια γιαυτο....;-)

εσυ τα λες..πιο χυμα και ασχετα που χανεις και το δικιο σου προδιαθετεις για πιο..σκληρες απαντησεις... :wink:

αληθεια εσυ πως ξερεις τοσο καλα την αγορα;πρεπει να εισαι μεγαλη γατα και εμεις να ειμαστε στον κοσμο μας βαθια νυχτωμενοι... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτο η επειδή είναι modulator?

δεν νομίζω να πρόσβαλα κανέναν, απλά είπα την γνώμη μου..

ας μην κάνουμε το νοιζ MIRC..(κανένας σεβασμός, προσβολές προς κάθε κατεύθυνση κλπ)

ας το κρατήσουμε ένα όμορφο σημείο συνάντησης και αναψυχής όπως ήταν πριν μερικούς μήνες..

please..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια εσυ πως ξερεις τοσο καλα την αγορα;πρεπει να εισαι μεγαλη γατα και εμεις να ειμαστε στον κοσμο μας βαθια νυχτωμενοι... :?

μην τα παίρνεις όλα στραβά Τάκη..

έχω δική μου επιχειρηση και έχει τεράστια διάφορα απτo να είσαι υπάλληλος όπως ήμουν και εγώ πριν, θα το δεις όταν έρθει η ώρα, και σου εύχομαι τα καλύτερα.

Y.Γ.. είμαι και κάποια χρόνια μεγαλύτερος …

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαυτο η επειδή είναι modulator?

 

τωρα με κουφανες.. καλα κανεις κατι σκεψεις..μεσα επεσες παλι.

εδω με τον superfunk πλακωνομασταν (που λεει ο λογος :lol: ),για βλακειες τοτε με το αν η suhr ειναι απατη ή οχι.αυτος δεν ειναι modulator?

μην σε πιανει το κομπλεξ με τα ...αξιωματα.αυτα δεν υπαρχουν στο noiz και ειναι καθαρα τυπικα.για εμενα τουλαχιστον και πιστευω και για πολλους αλλους.

peace..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω δική μου επιχειρηση και έχει τεράστια διάφορα απτo να είσαι υπάλληλος όπως ήμουν και εγώ πριν' date=' θα το δεις όταν έρθει η ώρα, και σου εύχομαι τα καλύτερα.[/quote']

 

thanks :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου