Προς το περιεχόμενο

Classic Player 50'S Strat with Tex Mex special


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντωνη super deal εκανες!!! K super παιξιμο!!!!(ουτε εγω να επαιζα!!! :D :D :D) Ειμαι σιγουρος πως χανει απο το χαμηλο της εντασης οπως κ απο την ηχογραφηση. Κ βεβαια μιλαω ως προς τον ογκο ( μπασομεσαιες) γιατι κατ τα αλλα ειναι πολυ καλος ο ηχος συνολικα. Κοκκινησε και παλι γιατι ειναι αυτο που λεμε πως ΚΑΙ το παιξιμο προσθετει παντα ενα μεγαλο ποσοστο στην συνολικη εικονα του πραγματος!! Την tonelab βλεπω την tweekαρες αρκετα ετσι? Ευγεεεε!!!

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ ωραία!.....και η κιθάρα και ο ήχος και το παίξιμο!!......Με γειές!!

 

(Άναψε όμως και κανένα φως γιατί θα πούνε οτι δεν παίζεις εσυ!... ::)   ;D ;D)

 

 

ΝΑ'σαι καλα...ευχαριστω για τα καλα σου λογια ...Και ειδικα απο εσενα που το κατεχεις το αθλημα σε αυτον τον τομεα.......οσο για το σκοταδι...ορκιζομαι οτι ειμαι εγω ...στη ζωη του  CHARLES BRONSON!!!!

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντωνη super deal εκανες!!! K super παιξιμο!!!!(ουτε εγω να επαιζα!!! :D :D :D) Ειμαι σιγουρος πως χανει απο το χαμηλο της εντασης οπως κ απο την ηχογραφηση. Κ βεβαια μιλαω ως προς τον ογκο ( μπασομεσαιες) γιατι κατ τα αλλα ειναι πολυ καλος ο ηχος συνολικα. Κοκκινησε και παλι γιατι ειναι αυτο που λεμε πως ΚΑΙ το παιξιμο προσθετει παντα ενα μεγαλο ποσοστο στην συνολικη εικονα του πραγματος!! Την tonelab βλεπω την tweekαρες αρκετα ετσι? Ευγεεεε!!!

 

γεια σου συντροφε...εισαι καλα?οντως πιστευω οτι ειναι πολυ καλη επιλογη.....επιρρεαστηκα βεβαια και απο τα δικα σου καλα λογια οταν ειχαμε συναντηθει....απλα με χαλασαν λιγο οι μαγνητες που ειχε ή μαλλον με ειχαν εντυπωσιασει πολυ περισσοτερο αυτοι που εβαλα(ΤΕΧ ΜΕΧ).....με αποτελεσμα να τους αλλαξω.....οντως εσυ στο παιξιμο ...εχεις δεκα κλικ παραπανω ;D......με ειχες καταστρεψει εκεινο το πρωι.....αλλα στο συγχωρω....ακομα περιμενω εκεινον τον καφε .....αντε τωρα να συγκρινουμε και τα δυο κιθαρονια....... ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ετοιμαζω καφε special με πολλα κιθαροgadget για δοκιμη , ξερω φανηκα ασυνεπης αλλα εχω κ μια κορακλα 4 μηνων που δεν μπορει χωρις τον μπαμπα της ρε παιδι μου!! :D :D :D Ερωτας ειναι αυτος!!!!! ;) ;)

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ετοιμαζω καφε special

Ωχ ! Οχι πάλι κανέλα Γιώργο  ;D

 

με πολλα κιθαροgadget

και μερικά ΠΟΛΥ καλά....  ;)

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο ignatios για μια ακόμη φορά ;)

 

Από όσο μπορώ να καταλάβω από την ηχογράφησή σου, έχεις πετύχει πολύ κλασικό ήχο strat ;)

 

Μπράβο ;)

 

ΥΓ: Με ξενέρωσες όμως στυλιστικά...  ;D Περίμενα να δω πάλι το ιδρωμένο γυμνό αγόρι να σολάρει...αλλά είδα μπλούζα αυτή τη φορά :P

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ! Οχι πάλι κανέλα Γιώργο  ;D

 

 

 

Χε χε!!!! Ελα ρε Κωστα εισαι υπερβολικος!!!!! Ειχες φαει γαλακτομπουρεκο απο το κοσμικο πριν κ σου ειχε μεινει η μυρωδια!!! :D :D :D

Lets ...Rock!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατος ήχος και απολαυστικό παίξιμο! Τι άλλο σετάπ χρησιμοποίησες; (ή κάπου αναφέρθηκε και δεν το πήρε το μάτι μου?) Aν θυμάμαι καλά έχεις και Ακατανόμαστη...

 

Περίμενα να δω πάλι το ιδρωμένο γυμνό αγόρι να σολάρει...αλλά είδα μπλούζα αυτή τη φορά :P

 

Θέλεις να γίνεις... Αντουάν στη θέση του Αντουάν βλέπω!!!  ;D

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο ignatios για μια ακόμη φορά ;)

 

Από όσο μπορώ να καταλάβω από την ηχογράφησή σου, έχεις πετύχει πολύ κλασικό ήχο strat ;)

 

Μπράβο ;)

 

ΥΓ: Με ξενέρωσες όμως στυλιστικά...  ;D Περίμενα να δω πάλι το ιδρωμένο γυμνό αγόρι να σολάρει...αλλά είδα μπλούζα αυτή τη φορά :P

 

 

Να εισαι καλα σε ευχαριστω πολυ..........οσο για το στυλιστικο και ομως κανεις λαθος...ειμαι το γνωστο ιδρωμενο...διχως λογο και αιτια αγορι που ξερεις χωρις σουτιεν και αλλα κομπλεξικα ενδυματα....Αλλα με ζηλευετε που εχω στητο στηθος (χωρις σιλικονη) και μου την λετε συνεχεια και γι'αυτο χαμηλωσα και αλλο το φωτισμο ...Με αποτελεσμα να χασετε ολη την ουσια .-που φυσικα ειναι το σμιλεμενο μου κορμι και να δινεται βαση και ουσια σε αηδιες του στυλ'' πω ρε μαγκα γαμω τους ηχους και ωραιο phrasing'' σιγα τα αυγα..... ;D ;D(λεμε και καμια μ@λ@κι@ να περναει η ωρα)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου