Προς το περιεχόμενο

Κατάλληλοι μέταλ μαγνήτες για μαόνι????


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Vrass έχω fender blues junior & digitech grunge...Δεν ξέρω πάντως με τη jackson μου συνενοούνται καλά  ;D

 

ωραιος ενισχυτης και ωραιο πεταλακι,ομως ΠΑΝΤΕΛΩΣ ακαταλληλα για μεταλ.μαλλον πρεπει να ξαναδεις λιγακι το θεμα του υπολοιπου εξοπλισμου σου πριν αλλαξεις μαγνητες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Superfunk έχω δοκημάσει και με αλλα πεταλάκια και δε μου κάνει. Όσο για τον ενισχύτη είναι το καλύτερο δυνατό που μπορώ να έχω αυτή τη στιγμή διότι δεν έχω χώρο για κάτι μεγαλύτερο. Φλωρινιότη ο invader είναι πολύ καλός μαγνήτης αλλά δεν τον έχω ακούσει σε μαόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Superfunk έχω δοκημάσει και με αλλα πεταλάκια και δε μου κάνει. Όσο για τον ενισχύτη είναι το καλύτερο δυνατό που μπορώ να έχω αυτή τη στιγμή διότι δεν έχω χώρο για κάτι μεγαλύτερο. Φλωρινιότη ο invader είναι πολύ καλός μαγνήτης αλλά δεν τον έχω ακούσει σε μαόνι.

 

εισαι θεσσαλονικη?

αν ναι μπορουμε σε καποια φαση να κανονισουμε μια συναντση να ακουσεις τον  εν λογο μαγνητη στην κιθαρα μου... μαονι σωμα μαονι λαιμος εβενος ταστιερα...

εκτος και αν μπορεις να βρεις καποιο καταστημα με σεκτερ σινιστερ καστομ να ακουσεις απο εκει τους εν λογο μαγνητες  στην εν λογο κιθαρα...

μιλαω για την συγκεκριμενη γιατι απλα δεν μου ερχεται καποια αλλη και την γνοριζω απο πρωτο χερι γιατι τετοια εχω και εγω....

Αν και να ξερεις θα διαπιστωσεις καποια διαφορα του ινβειντερ που φοραει η σεκτερ με αυτον του εμποριου,,, :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου