Προς το περιεχόμενο

Καλό Studio στα Νότια Προάστεια?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, είναι εδώ και κάτι μήνες που οι μπαντα μας ψάχνει κάπου για πρόβες που να έχει ανθρώπινο περιβάλλον, σχετικά καλο backline (κανέναν λαμπάτο τελος πάντων!), και να είναι στα Νότια Προάστεια. Μιλάω για κάπου όπου πάει τραμ, αντε μεχρι και Νεό Κοσμο. Ιδιαίτερα όμως Φάληρο, Πειραιάς, Νέα Σμύρνη.

 

Η, στη τελική, και ένα studio και στο κέντρο αλλά πραγματικά κοντά σε μετρό. Δεν έχουμε παρά ενα αμάξι μεταξύ μας, και είναι τρελή πίκρα να τρεχουμε στην ευχη του θεου.

 

Ξερουμε ήδη το Bassline (μαλλον ετσι γραφεται) στο Ταυρο, και ένα στο κουκάκι, το DSL studio.

 

Παρακαλώ λίγη βοήθεια γιατί εχουμε και κάτι μικρα gigs συντομα και θα πάρουν πολύ πρόβα!

 

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ευχαριστώ, μάλιστα το συγκεκριμένο θα το δω αύριο σε μία πρόβα. Αλλά και εκεί πας με ηλεκτρικό. Έλεγα κατι σε Ν. Σμύρνη ή Φάληρο πλευρά ή κατι τέτοιο. Η γενικά, αμα καποιος εχει μια λιστα απο καλα στουντιο στα Ν. Προάστεια θα μου έκανα παρα πολή μεγάλη χάρη να μου την έστελνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Stage Studios

Χαροκόπου & Γρυπάρη 58 Καλλιθέα 4ος Όροφος τηλ : 210 9579990

http://www.myspace.com/stagestudios

 

Ακριβώς στο στυλ του prova, με πολύ-πολύ-πολύ καλύτερο ήχο, εξυπηρέτηση, τιμές, και 2 λαμπάτους marshall σε κάθε αίθουσα χωρίς επιβάρυνση. Μόνο (σοβαρό) μείον σε σχέση με το prova, το παρκάρισμα.

 

Πάτε άφοβα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δαφνη σου πεφτει καλα ???

 

Προκειται για το Εσωτερον

 

http://www.myspace.com/studioesoteron

 

Eιναι 5 λεπτα απο το μετρο της Δαφνης ο τυπος ειναι φιλικος και εξυπηρετικος εχει και εναν λαμπατο diesel.

 

Εμενα μου αρεσε πολυ που εχει τα τυμπανα σε ξεχωριστο δωματιο και ετσι φτιαχνεις πολυ καλο ηχο ασε που ηχογραφεις την προβα με 1 ευρω το cd (δεν ξερω αν γινεται και αλλου μονο εκει το εχω δει) Τωρα απο τιμες δεν θυμαμαι

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου