Προς το περιεχόμενο

Comfortably Numb Solo - Spyros Delta


Spyros Delta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

E... Χμ... Χρήστη bluezlick. Να σου υπενθυμίσω ότι τα δικαιώματα σχολιασμού βάθους και delay σου έχουν αφαιρεθεί...  :P :P :D :D

 

χαχαχαχαχαχαχα

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημερα παιδες.

Ευχαριστω και παλι που ασχολειστε μαζι μου.

 

Οσο για τον μαγνητη εχω να πω οτι με το JB ηταν πολυ καλυτερος ο ηχος, πιο ροκ, πιο σκαστος και μεσαιος ρε παιδι μου.

Αυτος ειναι πολυ shred ζζζζζζζρρρζρζρρρρζ.

Συν οτι τον σωνει και η κιθαρα νομιζω, οτι και να βαλω πανω της παιζει αξιοπρεπως, ακομα και ο HFS που ειχε ο μαμισιος "ακουγοταν", μεχρι που δοξα το θεο σε ενα ταξιδι κοπηκε και εβαλα τον JB και καταλαβα τι μ@κ@κες ειναι στην prs με τους μαγνητες, γενικα με τα ηλεκτρικα, αφου και αυτοι που βαζουν σημερα δεν ειναι τπτ ιδιαιτερο, αλλα και αυτοι οι rotary επιλογεις μαγνητων ειναι οτι πιο αποτυχια εχει βγει ποτε.

Στην πρωτη βδομαδα τον ειχα βγαλει μπιελά γυριζοντας τον απο την 1η θεση (bridge) στην 5η (neck) -το γνωστο με τη fender- κρρρρρρρρρρρ κρρρρρρρρρρ κρρρρρρρρρ τελος.  :P

 

Απο βαθη και delay (αν εχω δικαιωμα σχολιασμου  ;D), συν το modulating εφε (δεν θυμαμαι τι εχει) δεν εχω βαλει τα αναλογα που θα εμπαιναν σε μια μιξη με την κιθαρα σε κανονικες σταθμες αφου η μιξη ειναι για noizfans και κιθαριστες.

Κατι σαν τα σκυλαδικα αλλα αντι για την φωνη στο 1000, εβαλα την κιθαρα. ;D

Με βαθος κλπ θα χανοταν στο πηγαδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδες.

Ευχαριστω και παλι που ασχολειστε μαζι μου.

 

Οσο για τον μαγνητη εχω να πω οτι με το JB ηταν πολυ καλυτερος ο ηχος, πιο ροκ, πιο σκαστος και μεσαιος ρε παιδι μου.

Αυτος ειναι πολυ shred ζζζζζζζρρρζρζρρρρζ.

Συν οτι τον σωνει και η κιθαρα νομιζω, οτι και να βαλω πανω της παιζει αξιοπρεπως, ακομα και ο HFS που ειχε ο μαμισιος "ακουγοταν", μεχρι που δοξα το θεο σε ενα ταξιδι κοπηκε και εβαλα τον JB και καταλαβα τι μ@κ@κες ειναι στην prs με τους μαγνητες, γενικα με τα ηλεκτρικα, αφου και αυτοι που βαζουν σημερα δεν ειναι τπτ ιδιαιτερο, αλλα και αυτοι οι rotary επιλογεις μαγνητων ειναι οτι πιο αποτυχια εχει βγει ποτε.

Στην πρωτη βδομαδα τον ειχα βγαλει μπιελά γυριζοντας τον απο την 1η θεση (bridge) στην 5η (neck) -το γνωστο με τη fender- κρρρρρρρρρρρ κρρρρρρρρρρ κρρρρρρρρρ τελος.  :P

 

Απο βαθη και delay (αν εχω δικαιωμα σχολιασμου  ;D), συν το modulating εφε (δεν θυμαμαι τι εχει) δεν εχω βαλει τα αναλογα που θα εμπαιναν σε μια μιξη με την κιθαρα σε κανονικες σταθμες αφου η μιξη ειναι για noizfans και κιθαριστες.

Κατι σαν τα σκυλαδικα αλλα αντι για την φωνη στο 1000, εβαλα την κιθαρα. ;D

Με βαθος κλπ θα χανοταν στο πηγαδι.

Μου αρέσεις, θες να έρθεις μια μέρα από το στουντιάκι μας για jam?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου αρέσεις, θες να έρθεις μια μέρα από το στουντιάκι μας για jam?

Κατα που πεφτει?

ΣΚ μονο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου ρε πιπη!!!!!

παντα "ζουμερος" παιχτης"!!!!

Εσενα newbie σε ξερω.

Αν εισαι αυτος που νομιζω θα κοπουν πολλες φλεβες εδω περα. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσενα newbie σε ξερω.

Αν εισαι αυτος που νομιζω θα κοπουν πολλες φλεβες εδω περα. ;D

 

αμε-αμε και πολυ καλα μαλιστα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμε-αμε και πολυ καλα μαλιστα  ;D

Αντε τοτε να κουρευτεις, να κοψεις το μουσι, να πουλησεις και το 5150, να παρεις ενα marshallosfender palio και να ανεβασεις κανενα βιντεο  ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε τοτε να κουρευτεις, να κοψεις το μουσι, να πουλησεις και το 5150, να παρεις ενα marshallosfender palio και να ανεβασεις κανενα βιντεο  ;D ;D ;D ;D

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

δεν το βλεπω για το κουρεμα.....αν δεν φτασουν το πατωμα δεν τα κουρευω!! 8) 8)

οσο για τον marshall.....ειχες τοσο δικιο αν πετυχεις καλο.....και μαντεψε...πετυχα 1983...

παρε ματι για την γευση

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=210146395&albumID=1072266&imageID=21453161#a=1072266&i=21452964

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου