Προς το περιεχόμενο

1o Noiz Πληκτρο-Jam!


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελλάδα-> Ακόμα και οι μουσικοί (ερασιτεχνες η επαγγελματίες δεν με ενδιαφέρει) φαγωνονται για το ποιος ειναι ο "καλυτερος" και "ποιοτικότερος"  και δεν μπορουμε να συνηπάρξουμε και να συζητήσουμε για την αγαπη μας για την μουσική.

 

Άλλη μια θλιβερή πρωτια για την χώρα μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

και συ να σεβεσαι καποιον που αποδεικνυει ΕΜΠΡΑΚΤΑ και ΕΠΩΝΥΜΑ την ενασχοληση του με τη μουσικη.

xmmm...

 

Γιάννης Μεθενίτης: Yameth. ;)

Νικόλας Σιδερής: nikolas (www.nikolas-sideris.com).

 

Αν ψάξεις, σίγουρα θα βρεις ότι ο admin του νοιζ, πολλά έχει κάνει. Εγώ βάζω το δικό μου ,απλά για να είναι επώνυμο. Το έμπρακτο του τι κάνω στη μουσική, ελπίζω να είναι φανερό... ;)

 

μπασσε: σσσσ... Ντάξει... Ας ηρεμήσουμε όλοι... Αυτές οι κακετρεχείς review είναι πολύ άσχημες... Κρίμα είναι... Κρίμα το θάψιμο... :( Μπήκε ένας άνθρωπος που κάνει σοβαρά μουσική, και πέσαμε να τον φάμε oloi! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζητώ επίσημα συγγνώμη που παραφέρθηκα... Με λένε Μανώλη Παπαντωνίου, δεν έχω κάνει ΤΙΠΟΤΑ από μουσική στη ζωή μου. Το είπα εξ αρχής ότι για αυτή μου συμπεριφορά αξίζω -1 στο κάρμα...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι φιλε μου,συμφωνω και 1500 μπραβο σου με καμμια ειρωνεια.

και προφανως και εσυ επεδειξες ΕΠΙΠΕΔΟ.

και δεν μειωσα το forum και τους admins του,αποτι ειδα αλλοι ηταν αυτοι που μου επιτεθηκαν.

 

ουτε ντιβα ειμαι,ουτε rockstar,μενω σε ενα δυαρι και δεν εχω καν αμαξι.το μονο που εχω ειναι η μουσικη μου και την εκτιμηση των συνεργατων και των μαθητων μου.

 

ευχομαι τα καλυτερα σε ολους εδω μεσα.

 

ps.αποτι βλεπω συνεχιζεται η ειρωνια.well done guys!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μία τεχνική ερώτηση. Για το jam, να ανεβάσω μόνο τα tracks, ή τα τράκς μέσα στο κομμάτι; Μιξαρισμένα; Ε;

 

Σ ενα mp3 μιξαρισμένο το κομμάτι που παίζεις μαζί με το backing track με ακραίο πανάρισμα (πχ το backing track όλο δεξιά και το δικό σου track όλο αριστερά)

και σε ένα άλλο wav μόνο το track που έπαιξες.

 

 

Προς τους υπόλοιπους:

 

Less talk, more rock πλεασε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπορείς να το διαχωρίσεις ας πούμε; Οκ, κατάλαβα. Πάω για δουλίτσα. Μέχρι να γυρίσω να μην έχετε φαγωθεί όλοι, κάποιος να το ακούσει. Ε;

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μπορείς να το διαχωρίσεις ας πούμε; Οκ, κατάλαβα. Πάω για δουλίτσα. Μέχρι να γυρίσω να μην έχετε φαγωθεί όλοι, κάποιος να το ακούσει. Ε;

 

Ωραίος αδερφέ. Με λύπη μου όμως αναφέρω ότι δεν είμαι Ελλάδα και θα γυρίσω 8/12 οπότε για μια βδομάδα δεν θα μπορώ να κάνω τίποτα.

 

Έτσι και αλλιώς δεν νομίζω να μαζευτούμε μέχρι τότε. Αν θυμάμαι καλά, άλλος ένας έχει δηλώσει επίσημα οπότε μέχρι στιγμής οπότε είμαστε 3 μαζί με μένα.

 

Ελλάδα-> Ακόμα και οι μουσικοί (ερασιτεχνες η επαγγελματίες δεν με ενδιαφέρει) φαγωνονται για το ποιος ειναι ο "καλυτερος" και "ποιοτικότερος"  και δεν μπορουμε να συνηπάρξουμε και να συζητήσουμε για την αγαπη μας για την μουσική.

 

Δεν υπάρχει λόγος να τσακώνεστε γιατί απλά εγώ είμαι ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Μη με δαγκώσετε πάλι για τα ξεχασμένα θέματα. Επιμένω για το συγκεκριμένο γιατί έχω αποθηκεύσει τα κανάλια στον υπολογιστή μου, τα ακούω και σκέφτομαι τι θα μπορούσα να κάνω. Είχα μια απορία όμως: Από πίσω ουσιαστικά παίζει ένα σιγανό πιανάκι που καλύπτει "καθαρά" τις συγχορδίες. Πιστεύετε πως θα ήταν καλύτερο οι συμμετέχοντες (εγώ δηλαδή :-)) να παίζουν μόνο δεξί χέρι, ή, τέλος πάντων, μόνο μελωδία και ήπιο "solάρισμα";; Με την έννοια ότι θα μπορούσε κάποιος να παίξει και με τα χαμηλότερα επίπεδα χωρίς να πειράξει τις συγχορδίες. Χμ;

http://sfyraki.blogspot.com/ - Tom Still Waits
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου