Προς το περιεχόμενο

1o Noiz Πληκτρο-Jam!


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολοι οχι, αλλα το μεγαλυτερο ποσοστό ασχολειται με τα λαϊκα, ή θα είναι πολυ καλoi πιανιστες που εξυπηρετουν τους φιλους στο ποστο των πληκτρων.

 

Πληκτρα σε στυλ hammond, rhodes, synthesizers για progressive, jazz ή κατι αλλο περαν του λαϊκου θα ματωσεις να βρεις. Σε όσα σχηματα εχω παίξει παντα παραπονιουνται για τους προηγουμενους, που υστερουσαν είτε στο παιξιμο, είτε στο χειρισμο των ηχων. Γι'αυτο εγω που υστερω και στα δυο αφηνω θετικες εντυπωσεις επειδη τους χαμογελαω και ειμαι παντα στην ωρα μου.

 

Οπως βλέπεις, μπρος γκρεμος και πισω ρεμα...για τα πλαγια δε λενε για να μη πανικοβληθουμε. :P

 

Υπομονη θελει, εγω λογω του οτι ειμαι ο πληκτρας μας, συναντω προβλημα στους μπασιστες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ πιστεύω ότι δεν μαζευόμαστε επειδή λίγοι θα έχουν τον εξοπλισμό/γνώσεις για να ηχογραφήσουν.

 

(Θέλω να ελπίζω δηλαδή ότι είναι αυτό!)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι δεν μαζευόμαστε επειδή λίγοι θα έχουν τον εξοπλισμό/γνώσεις για να ηχογραφήσουν.

Ενώ οι κιθαρίστες έχουν...μα είναι δυνατόν, είστε πιο εξοικιωμένοι στα κουμπάκια ;) ;)

 

Δεν μαζεύεστε γιατί έχετε μάθει να είστε πίσω από τον κιθαρίστα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ οι κιθαρίστες έχουν...μα είναι δυνατόν, είστε πιο εξοικιωμένοι στα κουμπάκια ;) ;)

 

Δεν μαζεύεστε γιατί έχετε μάθει να είστε πίσω από τον κιθαρίστα...

 

Μπηχτή !!!!...Εμφύλιος πόλεμος !!!χαχαχαχαχαχ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηχτή !!!!...Εμφύλιος πόλεμος !!!χαχαχαχαχαχ...

...μα δεν είδες?...προχθές ξεσηκώθηκαν οι...μπασίστες και ήθελαν αυτονομία...που ζούμε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...μα δεν είδες?...προχθές ξεσηκώθηκαν οι...μπασίστες και ήθελαν αυτονομία...που ζούμε...

Δυστυχώς στην Ελλάδα...τρομάρα τους έτσι όπως την άφησαν..οχι οι μπασίστες... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα οι μπασίστες είναι καλύτεροι τεχνικά απο τους κιθαρίστες :P Peace

Κανένα πρόβλημα...μάγκες είναι να κάνουν και αυτοί το 1o Noiz Μπάσο-Jam? Για να δούμε...Η μοναδική φορά που περάσαν μπροστά ήταν στο Noiz Night στου Mike's που καπελώσαν όλο το κόσμο.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου