Προς το περιεχόμενο

EBAY HELP!


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry αλλά δεν αποβάλεσαι...το χειρότερο είναι να του πεις οτι θα σου πληρώσω 3$ να το κάνεις re-enlist...anyway.... εγώ χτυπάω μόνο paypal... 8)

 

 

http://pages.ebay.com/help/policies/unpaid-item.html

 

αν το παρακανεις αποβαλεσαι....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να κανω κ γω μια δυναφη ερωτηση για το ebay γιατι δεν γνωριζω πολλα..Χτες βολταρα απο κει κ πηρε το ματι μου μια κιθαρα με τιμη εκινησης το 1$ κ επαθα πλακα.. βεβαια δεν κανανε αποστολη στην ελλαδα, το feedback του πωλητη ηταν 99%..Παιζει οντως αυτη η τιμη?Το [εριεργο ειναι οτι δεν ειχε καμια προσφορα κ τελειωνε σε μια ωρα..Μετα απο αυτο εψαξα να βρω προσφορες που να γινονται αποστολες στην ελλαδα αλλα ματαια..δεν εβγαζε τιποτα..Κ Οταν εβαζα στην αναζητηση τον ταχ. κωδικα κ τη χιλιομετρικη αποσταση που θελω να ειναι η προσφορα εβγαζε αλλα γι αλλα , εκτος κ αν η αγγλια ειναι 200 χιλιομετρα απο τον ρεντη!!!Πως μπορω να φιλτραρω τις προσφορες που ερχονται ελλαδα?SUPERFUNK TA FVTA SOY!!!

f you don't want it you won't  do it

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα δυσκολα θα βρεις αμερικανους να στελνουν εκτος Αμερικης ΟΓΚΩΔΗ & ΑΚΡΙΒΑ αντικειμενα στο ebay (αν και καποιοι υπαρχουν),μπορεις ομως να τους στειλεις ενα ευγενικο mail (ask seller a question) & να τους ζητησεις να σου επιτρεψουν να "μπινταρεις" λεγοντας τους πως θα πληρωσεις ολα τα μεταφορικα & οτι μπορεις να τους στειλεις τα λεφτα με οποιον τροπο θελουν (ειδικα αν εισαι μελος του paypal βοηθαει),το 90% των bids γινονται 5 λεπτα πριν κλεισει το auction οποτε το γεγονος οτι δεν εχει bid μη σε παραξενευει..

παντως το www.ebay.de εχει πολλες ευκαιριες & καλες τιμες απο on line μαγαζια & λογω οτι ειναι στην ΕΟΚ δεν θα εχεις προβλημα με την αποστολη στην Ελλαδα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια πρεπει να στειλω μονο 25$ σε εναν απο το ebay και μου ειπε να τα στειλω ετσι:

 

Hi just send me a money order or cashier check for

$25.00 Thanks Tom

 

ποιον απο τους δυο τροπους να διαλεξω και τι ακριβως να κανω;

 

ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια πρεπει να στειλω μονο 25$ σε εναν απο το ebay και μου ειπε να τα στειλω ετσι:

 

Hi just send me a money order or cashier check for

$25.00 Thanks Tom

 

ποιον απο τους δυο τροπους να διαλεξω και τι ακριβως να κανω;

 

ευχαριστω :)

ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΑΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΕ WESTERN UNION .ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΚ ΓΙΑ WESTERN UNION ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ 40 ΧΙΛ. ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ (27.40$).ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΑΣ.ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ.

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΑΠΟ ΤΟ EBAY ENA ΟΡΓΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΣΑΜΠΑ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΠΑΡΧΙΑ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ).ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΩ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΑΘΗΝΑ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ?ΤΙ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΩ?ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΓΝΩΣΗ ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ! :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

you can wire the money western union ?

 

ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ ΟΚ.ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ,ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ,ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΧΩΡΑ ΤΟΥ ,ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕ ΕΝΑ WESTERN UNION AGENT ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΠΡΟΣΕΞΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ W.U .ΘΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΜΙΑ ΦΟΡΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΣΥ ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ .ΠΑΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΑ 10ΨΗΦΙΟ ΚΩΔΙΚΟ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΧΡΗΜΑΤΩΝ (Μ.Τ.C.N).AYTON TON KΩΔΙΚΟ ΘΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΠΩΛΗΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ W.U .ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΑΥΟΤΗΤΑ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ .ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ WESTERN UNION KAI ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ .

ΑΥΤΑ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι αρχηγος :D

επειδη ειμαι τελειως ασχετος με το θεμα..που θα βρω WESTERN UNION AGENT ?

 

η στα Ε.Λ.Τ.Α η θα μπεις στην σελιδα της Western union(.com) και θα ψαξεις για το κοντινοτερο στην περιοχη που μενεις W.U .

για πληροφοριες 800 11 90200.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου