Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η καλη Les Paul?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 249
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

Και ο ήχος που λατρεύω σε μια LP είναι το live των Whitesnake το 1981 Live in the heart of the city, ακούστε το ντουέτο των κιθαριστών που παίζουν με

LP. Προτεινόμενο κομμάτι το Walking in the shadows of the blues. Ο απόλυτος hard rock δίσκος!

 

να αγιασει το στομα σου !!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

cheers

Mάκη μουυυυυυυ, είχα μια τέτοια (του 77), και την πούλησα το 85, γιατί είχα την εντύπωση ότι δεν θα ξαναπιάσω ηλεκτρικά όργανα στα χέρια μου. Να έρθω να μου δώσεις μια σφαλιάρα?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο ήχος που λατρεύω σε μια LP είναι το live των Whitesnake το 1981 Live in the heart of the city, ακούστε το ντουέτο των κιθαριστών που παίζουν με

LP. Προτεινόμενο κομμάτι το Walking in the shadows of the blues. Ο απόλυτος hard rock δίσκος!

 

+1000000000000000000000000000000000000000

 

Σ αυτο το αλμπουμ μεχρι και τα χρατς χρατς μαμανε

 

Αλλα +10000000000000000000000 σε Moody Marsden, τους ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΥΣ συνθετες ολων των ΣΟΒΑΡΩΝ κομματιων των ...snake. Ουσιαστικα αυτοι ηταν η μπαντα. Δειτε τι εγινε αφου εφυγαν. Εφυγαν τα μπυροκοιλια και ηρθαν τα μιζανπλι .Χωρις να μειωνω τον Sykes, τον Vandeberg, ton DeMartini και τον Vai, απλα δεν ειχαν ουτε το 1% του ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ του Carry Your Load (ας πουμε).

 

Οσο για ηχο Les Paul αυτοι οι 2 ειχαν απο τους καλλιτερους που εχω ακουσει κι εγω. Δες Ready 'n' Willing αλμπουμ. Κελαηδισμα λεμε

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για ηχο Les Paul αυτοι οι 2 ειχαν απο τους καλλιτερους που εχω ακουσει κι εγω.

Να προσθέσουμε και Allman Brothers?

343274095.jpg

Eιδικά εκεί που τα χώνουν  με τα slides...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000000000000000000000000000000000000000

 

Σ αυτο το αλμπουμ μεχρι και τα χρατς χρατς μαμανε

 

Αλλα +10000000000000000000000 σε Moody Marsden, τους ΑΥΘΕΝΤΙΚΟΥΣ συνθετες ολων των ΣΟΒΑΡΩΝ κομματιων των ...snake. Ουσιαστικα αυτοι ηταν η μπαντα. Δειτε τι εγινε αφου εφυγαν. Εφυγαν τα μπυροκοιλια και ηρθαν τα μιζανπλι .Χωρις να μειωνω τον Sykes, τον Vandeberg, ton DeMartini και τον Vai, απλα δεν ειχαν ουτε το 1% του ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ του Carry Your Load (ας πουμε).

 

Οσο για ηχο Les Paul αυτοι οι 2 ειχαν απο τους καλλιτερους που εχω ακουσει κι εγω. Δες Ready 'n' Willing αλμπουμ. Κελαηδισμα λεμε

 

παιζει να γινεις ο καλυτερος μου φιλος...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσουμε και Allman Brothers?

Eιδικά εκεί που τα χώνουν  με τα slides...

 

 

Αυτός είναι φίλος, ρε...

 

Όλοι σκύβουν το κεφάλι όταν παίζει ο Duane...

a4s_pray031508_14047c.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου