Προς το περιεχόμενο

Ξεκούρδιστη Κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το παιδί μας δουλεύει! δεν παίζει.

 

 

να ξέρει το ιντονέισον και να μην ξέρει πως το παλούκΙ λέγεται λαιμός και τα σιδηράκια τάστα πάνω στην ταστιέρα....

 

μου αρέσει και το όνομα του θέματος: ξεκούρδιστη κιθάρα

 

θα ανοίξω ένα θέμα που θα λέγετε "βρεγμένη σανίδα" και θα λέω: "αν τις φας με βρεγμένη σανίδα, πονάει;;;"

Ορκισμένος Μπλουζάς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά για ηρεμήστε λίγο γιατί νομίζω ότι αποπήρατε ένα συνφορουμίτη που απλά τυχαινει να είναι εντελώς άσχετος, όπως εγώ πχ. όσον αφορά στο πλέξιμο.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Τέλος καλό, όλα καλά! Μόλις γύρισα από εναν φίλο μου, πολύ πεπειραμένο στις κιθάρες, και έλυσα μια και καλή το πρόβλημα μου. Έμαθα να κουρδίζω και μόνος τελικά. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας!  :) Για νέα προβλήματα στο μέλλον να σας ξαναεμπιστευτώ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά! Τέλος καλό, όλα καλά! Μόλις γύρισα από εναν φίλο μου, πολύ πεπειραμένο στις κιθάρες, και έλυσα μια και καλή το πρόβλημα μου. Έμαθα να κουρδίζω και μόνος τελικά. Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας!  :) Για νέα προβλήματα στο μέλλον να σας ξαναεμπιστευτώ?

 

χωρις κουβεντα!

120 κατασκευαστες κιθαρας, συνιστουν σκιπ... ε, νοιζ. αυτοι ξερουν!

 

 

ο πεπειραμενος φιλος τι λεει αληθεια? αξιζουμε???

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου