Προς το περιεχόμενο

Αγγλομαθείς ζητούνται γιά βοήθεια σε "βγάλσιμο" στίχων...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακούγεται πεντακάθαρα HAVE στον τρίτο στίχο imo.

 

Επίσης για το man-made... πρώτον ή ήταν ΠΟΛΥ μαστουρωμένοι ή ΠΟΛΥ ηλίθιοι ή ΔΕ λέει cannons. Τι πάει να πει man-made cannons; As opposed to... κανόνια ελευθέρας βοσκής; Ακούγεται καθαρά canyons, αλλά κ αυτό δεν πολυκολάει..... Πάντως παίζει και να είμαστε εντελώς off εδώ....

 

Α, και οι radiators είναι rusty  ;D

 

Αλήθεια... αυτό το "far" πού το ακούτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εμένα μου ακούγεται ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ have lost, ακούγεται το v με το l. Προφανώς δεν ακούγεται B, ακούγεται V όμως καθαρά κατά την άποψή μου. Ακούγεται σίγουρα και το h στην αρχή της λέξης.

 

Επίσης δεν ακούω "throbbing water pressure" αλλά κάτι σαν "growling" ή κάτι τέτοιο, δηλαδή με τα πρώτα φωνήεντα να είναι ow ή aw.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Canyons έγραψα, δεν έκανα λάθος θέλοντας να γράψω cannons. Το να πεις man-made cannons προϋποθέτει να υπάρχουν και...κανόνια ελεύθερα στη φύση  ;D

Επίσης για το man-made... πρώτον ή ήταν ΠΟΛΥ μαστουρωμένοι ή ΠΟΛΥ ηλίθιοι ή ΔΕ λέει cannons. Τι πάει να πει man-made cannons; As opposed to... κανόνια ελευθέρας βοσκής; Ακούγεται καθαρά canyons, αλλά κ αυτό δεν πολυκολάει..... Πάντως παίζει και να είμαστε εντελώς off εδώ....

 

Καλά καλά μη βαράτε... λοιπόν με το cannons ελεύθερα στη φύση, ούτε που το σκέφτηκα :p

canyons λοιπόν... αλλά νοήμα μηδέν.

 

 

Το nickname OurDarkness να είναι σύμπτωση ή απλά ο ίδιος κ στο noiz που συμμετέχει κιόλας στην κουβέντα εδώ? ;p

Not very reliable...

 

το dependencies έχει μια παραπάνω συλλαβή και αυτή δεν υπάρχει, σε σχέση με το defenses

 

τέλος από μένα

 

Το dependencies δεν επιμένω καθόλου, το είχα αφήσει απλά έτσι.

 

Ε, γκόμενα τραγουδάει.

 

Μ αυτά τα κομμάτια κ άντρας να μου λεγες πως τραγουδάει θα σε πίστευα ! :p

Θα μπορούσε να γίνει soundtrack διαφήμισης του ΥΠΕΧΩΔΕ για την αποκέντρωση  ;D

 

αχαχα άψογο!

 

To V sto HAVE δεν ακούγεται με τίποτε

 

Εμένα μου ακούγεται ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ have lost, ακούγεται το v με το l... Ακούγεται σίγουρα και το h στην αρχή της λέξης.

+1 για το have, το h άντε να πεις ακούγεται λιγότερο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά καλά μη βαράτε... λοιπόν με το cannons ελεύθερα στη φύση, ούτε που το σκέφτηκα :p

canyons λοιπόν... αλλά νοήμα μηδέν.

 

Εμ αυτό περίμενα και γω να ακούσω  ;D

 

Όπως ειπώθηκε ίσως πέσαμε σε περίοδο LSD του στιχουργού ή επρόκειτο για ποιητική α(η)δεία  :P

 

Ευχάριστο τραγούδι πάντως, classic late 60s χωρίς να είναι βαρετό ή χαζοχαρούμενο.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το nickname OurDarkness να είναι σύμπτωση ή απλά ο ίδιος κ στο noiz που συμμετέχει κιόλας στην κουβέντα εδώ? ;p

Not very reliable...

 

Το ίδιο τρελοκομείο είναι και εδώ και εκεί.  ;D Ζήτησα λίγη βοήθεια από τους αγγλόφωνους αλλά δεν βλέπω και πολύ χαϊρι. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου