Προς το περιεχόμενο

Ποζεράδες κιθαρίστες γκομενοπαγίδες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πω κατι τωρα και θα γινω κακος. :P

 

Αν γινατε μουσικοι για να βγαλετε ΣΟΒΑΡΗ γκομενα, ψωνισατε απο χερι. 8)

 

Για ΑΛΛΗ ΜΙΑ φορα ο θεος Vartanis ειπε το ΤΕΛΕΙΟ

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Disclaimer: Εννοείται πως αυτό το thread αναφέρεται σε μουσικούς και μπάντες στους οποίους αυτά http://www.noiz.gr/index.php?topic=2560.0 αποτελούν πραγματικότητα και καθημερινότητα.

Και δεδομένου του θέματος το οποίο ε είναι για το περι ανέμων και πολύ λες, μπορούμε να συνεχίχουμε την κουβέντα χωρίς να εμβαθύνουμε σε καμία ουσία.

 

Επιστροφή λοιπόν. Όχι τους μπασίστες άνετα τους μπερδεύουν με κιθαρίστες, κάντε το πείραμα με 5 άτομα άσχετα από μουσική σε συναυλία (όταν λέμε άσχετοι, εννοούμε ΑΣΧΕΤΟΙ. Ακόμα και σε ακούσματα, με τα βίας να ακούνε ραδιόφωνο και αυτό απλά για να μη βαριούνται στη δουλειά/ αυτοκίνητο)

και ζητήστε τους να σας πουν ποιος είναι ο μπασίστας και ποιός ο κιθαρίστας. Συλλέξτε ένα ενδιαφέρον στατιστικό δείγμα. Παρουσιάστε το στο νοιζ :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μ'αρέσει περισσότερο το "γιατί αυτός ο τυπάς έχει μεγαλύτερη κιθάρα?".  8)

 

 

Το αλλο το κορυφαιο (συνηθως απο γυναικειο ακροατηριο σε live)

 

" Αχ γλυκουλικο το παιδι με την μακρουλη κιθαρα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω κατι τωρα και θα γινω κακος. :P

 

Αν γινατε μουσικοι για να βγαλετε ΣΟΒΑΡΗ γκομενα, ψωνισατε απο χερι. 8)

 

...εκτός από όσους όντως το κατάφεραν, οι οποίοι ψώνισαν από μπούτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι όμως!  :P

 

 

Προφανώς δεν έχεις δεί:

 

Μπασσίστα με πολύ κομψότερα όργανα από τις stratocaster σας

 

Μπάσσα με tremolo

 

:P  :P  :P

 

 

πρωτα απο ολα... το οτι κανουμε χαβαλε σε ενα θεμα δεν μας επιτρεπει να μην δειχνουμε σεβασμο! ακου πιο κομψο απο στρατοκαστερ!!! ;D ;D ;D ;D

 

υπαρχουν μπασα με τρεμολο? παραδεχομαι πως δεν εχω δει ποτε!!

 

και τωρα, θελετε να με πεισετε πως καποιος που παιζει μπασο με 6 χορδες, με πεταλακια και πεταλιερες, κανει χρηση ebow και εχει και τρεμολο ΔΕΝ εκανε λαθος επιλογη οργανου? ? ? ? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω κατι τωρα και θα γινω κακος. :P

 

Αν γινατε μουσικοι για να βγαλετε ΣΟΒΑΡΗ γκομενα, ψωνισατε απο χερι. 8)

 

 

 

...εκτός από όσους όντως το κατάφεραν, οι οποίοι ψώνισαν από μπούτι

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχα

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εμενα ειτε σαν κιθαριστα ειτε σαν dj οι γκομενες ουτε να με χεσουν (φυσικα , οταν ξεκινησα,  ειχα την εντυπωση οτι θα γινεται το αντιθετο :) ).

Και ειμαι και "το πιο ομορφο παιδακι του κοσμου" , οπως λεει και η μαμα μου. Τι διαολο, μανα ειναι , κατι θα ξερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα απο ολα... το οτι κανουμε χαβαλε σε ενα θεμα δεν μας επιτρεπει να μην δειχνουμε σεβασμο! ακου πιο κομψο απο στρατοκαστερ!!! ;D ;D ;D ;D

 

υπαρχουν μπασα με τρεμολο? παραδεχομαι πως δεν εχω δει ποτε!!

 

και τωρα, θελετε να με πεισετε πως καποιος που παιζει μπασο με 6 χορδες, με πεταλακια και πεταλιερες, κανει χρηση ebow και εχει και τρεμολο ΔΕΝ εκανε λαθος επιλογη οργανου? ? ? ? ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

Τωρα....Πραγματικα θελεις να το αναλυσουμε αυτο????

Αστο καλυτερα...

 

 

 

on topic: Καλα ολα αυτα που λετε , αλλα αν δεν υπαρχει ποζεριλικι και καραγκιοζιλικι πανω στην σκηνη........ΔΕΝ ΛΕΕΙ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Για όσους χάσανε μια απο τις καλυτερες ατακες του νοιζ: 

 

Δεν ξέρω αν θα φανεί άσχετη η τοποθέτησή μου αλλά έχω να πω ότι οι κιθαρίστες αποπνέουν για εμάς τις γυναίκες απίστευτο ερωτισμό...Βέβαια, όχι οι γελοίοι ποζεράδες, μόνο οι καλοί και ταλαντούχοι που παίζουν με πάθος... ;D

 

:D  :D  ;D  ;D

 

ΛΗΞΙΣ. 

Κρατησα αυτο το μήνυμα ως το 666ο μου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου