Προς το περιεχόμενο

Δεν Θελω Φιρμες!!!!


TRITONIUS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπιτοι Φιλαρες μου Πληκτραδες

Μου την εχει δωσει τωρα τελευταια με την εξωτερικη εμφανιση των πληκτρων μου! Πιο συγκεκριμενα, εχω ενα triton studio 88 και θελω να αφαιρεσω απο το μεταλικο σασι του πληκτρου την επιγραφη 'KORG' .

Ξερει κανεις με ποιο τροπο γινεται ; το εχω δει σε πολλα live στο εξωτερικο (χωρις να καταστρεφεται το πληκτρο ενοειται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το κάνεις. Θα μειώσεις την μεταπωλητική αξία του οργάνου για ένα καπρίτσιο. Αν δεν θέλεις να διαφημίζεις την Korg, βάλε ένα κομάτι χαρτί πάνω από τη φίρμα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τον Wow!. Εξαλλου οι εταιριες, μαζι με την αγορα, σε αναγκαζουν εμμεσα με αυτο τον τροπο να τις διαφημιζεις ( πως θα επιβιωσουν και αυτες ). Οταν θα ερθει η ωρα να το πουλησεις, θα διαπιστωσεις πως πολλοι πληκτραδες ενδιαφερονται για τη φιρμα περισσοτερο απ'οτι θα επρεπε για τον ηχο. Προσωπικα χρησιμοποιω τις μαυρες αυτοκολλητες ταινιες, όποτε θελω να "κρυβω" τη φιρμα της yamaha και ετσι κραταω και καθαρο το οργανο ( αμα κολληθουν ελαφρα και αφαιρεθουν με προσοχη, δεν αφηνει ουτε κολλητικη ουσια ). Τωρα, απλα ψαξε για ασημενιες ταινες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω κι εγώ. Το μπάσο μου έχει από πίσω μια υπογραφή ενός μουσικού, κάτι που εγώ δεν μπορώ να βλέπω. Μου είχε καρφωθεί η ιδέα πώς θα το βγάλω, αλλά μετά σκέφτηκα, θέλω να το πουλήσω σε κάποιον και αυτός το γουστάρει με την υπογραφή, τί κάνω εγώ απο κει και πέρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πήρα πρόσφατα το Doepfer LMK2 το οποίο είχε τη φίρμα και το μοντέλο με τεράστια γράμματα σε πολλές μεριές αλλά όλα ήταν αυτοκόλλητα.. χεχεχε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω πήρα πρόσφατα το Doepfer LMK2 το οποίο είχε τη φίρμα και το μοντέλο με τεράστια γράμματα σε πολλές μεριές αλλά όλα ήταν αυτοκόλλητα.. χεχεχε...
Α, το πήρες τελικά.... για άνοιξε ένα thread και πες μας τις εντυπώσεις σου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

μα γιατι ειναι τοσο κακο να φαινεται η μαρκα ενος οργανου?

1.δεν σε πληρωνει ποσοστα η εταιρια?

2.ειναι μοντελο που ντρεπεσαι να το εχεις?

3.περιμενεις ποτε θα γινεις διασημος για να το διαφημισεις τοτε?

4. θα παρεξηγηθουν οι ακροατες σου γιατι KORG ειναι καποια βρισια?

5. θα ηθελα να μου τεκμηριωσεις μια εξηγηση,για να ξερω αν πρεπει να κανω το ιδιο κι εγω......

 

 

 

 

musique non stop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου