Προς το περιεχόμενο

Μονος ξανα..


gemini

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλο ενα κομματι..Μουσικη-στιχοι δικοι μου,(και τραγουδι).Δεν εχω βαλει μπασο ακομα,μεχρι να μπορεσω να ρυθμισω τις ηχογραφησεις(με τα vista που εχω μπλεξει).το παλιο pc μου χαλασε,δυστυχως..

Μονος_ξανα...mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Steely Dan συναντανε τον Βαγγελη Γερμανο και σολαρει ο Santana.

 

Αυτα ειναι τα πρωτα συμπερασματα. ;)

 

Με δυσκολεψε πολυ το να ακουσω τους στιχους, ηταν χαμηλα η φωνη, σαν να κρυβοταν. ;D

 

Κατα τα αλλα, δυσκολο κομματι, αντιεμπορικο θα ελεγα, αλλα σε γενικες γραμμες αξιοπρεπεστατο.

 

Θα σου συνιστουσα ομως, να κανεις κανενα τσαμαρισμα,με τιποτα σολα της φωτιας και της σταμνας, γιατι τοτε σιγουρα θα σε προσεξουν πολλοι περισσοτεροι. ;D

(ειναι δυστυχως η αληθεια )

 

Καλη συνεχεια.Με συμπαθεια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραια προσπαθεια!ευγε!

 

με λιγη δουλεια στην ενορχηστρωση , πιστευω πως θα βγει super!

 

;D ;D

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ωραια δουλεια,σαν ηχογραφηση δεν λεει τιποτα αλλα το κομματι ειναι σουπερ .Θα μου αρεσε το σολο στο φινάλε να το επαιζες με τον ηχο στην κιθαρα που εχεις στο 2:12 αλλα γουστα ειναι αυτα!!.Παντως μπραβο πολυ ωραιο και ενα παραπανω που βαζεις Ελληνικο στοιχο και τραγουδας και με Ελληνικη προφορα!!!! και οχι με Αγγλικη που είναι πολυ της μοδας τωρα τελευταια !!. (Γνωμη μου και γουστο μου πάντα !!!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ωραια δουλεια,σαν ηχογραφηση δεν λεει τιποτα αλλα το κομματι ειναι σουπερ .Θα μου αρεσε το σολο στο φινάλε να το επαιζες με τον ηχο στην κιθαρα που εχεις στο 2:12 αλλα γουστα ειναι αυτα!!.Παντως μπραβο πολυ ωραιο και ενα παραπανω που βαζεις Ελληνικο στοιχο και τραγουδας και με Ελληνικη προφορα!!!! και οχι με Αγγλικη που είναι πολυ της μοδας τωρα τελευταια !!. (Γνωμη μου και γουστο μου πάντα !!!)

Aγαπητε φιλε mick77,προς το παρον,ηχογραφω πολυ απλα με μια πεταλιερα,στην on board καρτα του pc μου.Πιστευω ακραδαντα,ομως οτι ο ελληνικος στιχος(και η ελληνικη προφορα)μπορει να δεσει αψογα και με ροκ,αλλα και ακομα περισσοτερο με τζαζ-ροκ φορμες ;).ευχαριστω :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aγαπητε φιλε mick77,προς το παρον,ηχογραφω πολυ απλα με μια πεταλιερα,στην on board καρτα του pc μου.Πιστευω ακραδαντα,ομως οτι ο ελληνικος στιχος(και η ελληνικη προφορα)μπορει να δεσει αψογα και με ροκ,αλλα και ακομα περισσοτερο με τζαζ-ροκ φορμες ;).ευχαριστω :)

 

Κι εγω αυτο λεω,απορω που τα περισσοτερα απο τα νεα σηγκροτηματα τραγουδανε τα Ελληνικα με Αγγλικη προφορα ή και μερικες φορες λες και μασανε τσιχλα οταν τραγουδανε !!! ;D ;D  ενω εσυ το τραγουδας οπως πρεπει (για τα γουστα μου παντα)ΜΠραβο και πάλι.Οσο για τον τροπο που ηχογραφεις δωσε καμια 90 αρια Ευρω παρε μια Xenyx και ενα Mic behringer και θα εισαι super.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου