Προς το περιεχόμενο

Money won't save your soul- F.W.D


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθε κι ο γκρινιάρης.

Χάλια μαύρα Νέστωρα. Για πέταμα. Δεν σώνεται η παρτίδα.

Μην ακούς κανέναν. Αυτοπυρποληθείτε. Τουλάχιστον θα προσφέρετε θέρμανση τώρα το χειμώνα.

Τσάμπα καίει η λάμπα. Η πιο άσκοπη κατανάλωση ρεύματος που έχω ακούσει. Αν ανεβάσεις άλλο κλιπ θα ξαναστείλω hackers να "κατεβάσουν" το Νοιζ.

Ευτυχώς έχετε και δευτερες δουλειές.

 

Σου φτάνουν ή να πω κι άλλα;

Απλά σου λέω ότι γύρω στις 20 Οκτ ανεβαίνει ο Play... και θέλει συνεργασία 4, Play, Audio και λοιπές δυνάμεις. Θα ρέψεις.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Απλά σου λέω ότι γύρω στις 20 Οκτ ανεβαίνει ο Play... και θέλει συνεργασία

Φαντάζομαι θα οργανώσετε μετά και καμμία μπυροποσία προς τιμήν του Ρόδιου?

Να τα πούμε και από κοντά...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά σου λέω ότι γύρω στις 20 Οκτ ανεβαίνει ο Play...

Εκείνη τη μέρα λούζω τα μαλλιά μου και δεν μπορώ να βγω έξω μετά....

 

Οσο για το κομμάτι, πέρα από αυτά που είπα...... δεν σας πολυπάει.

Ασχημο δεν είναι και το ξέρετε και δεν θα μπορούσε να είναι άσχημο αλλά δεν πάει στον κατά τα άλλα πολύ καλό τραγουδιστή σας (δεν λέω όνομα για να μην καταλάβει ο κόσμος ότι γνωριζόμαστε). Εντάξει Savoy Brown είναι αλλά το ήθελα λιγότερο σέβεντις και πιο βαρύ.

Πολύ ωραίο το σολάκι σου αλλά δεν ..... έφτασες  ;) Λίγο σπρώξιμο στο τέλος ήθελε.

Το μπάσο ήθελε λίγο πιο μπροστά. Η δεύτερη έκανε καλά τη δουλειά της

Ο sui generis ντράμερ σας είναι πάντα ο Μικρός μου Ηρως.

Πάντα λυμένος αλλά και μετρημένος, ψιλοτρελλαμένος και απενεχοποιημένος.

Αρα θα σας βάλω 8 και περνάτε στον επόμενο γύρο οπότε θα σας δούμε και την επόμενη εβδομάδα.

 

Προσέξτε όμως γιατί όσο πλησιάζουμε στο τέλος της εκπομπής, οι διαγωνιζόμενοι λιγοστεύουν και οι απαιτήσεις το κοινού αυξάνονται.

 

Τώρα, όσοι από τους θεατές μας είναι ανω του 1.60, θηλυκοί, ανω των 18 (λόγω νόμου και μόνο) και τους αρέσει αυτό που ακούσανε και αυτό που βλέπουν στον καθρέφτη, μπορούν, μετά το μήνημα αυτό, να στείλουν τη foto τους με το μήνυμα "σε θέλω" στο 6947.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα, όσοι από τους θεατές μας είναι ανω του 1.60, θηλυκοί, ανω των 18 (λόγω νόμου και μόνο) και τους αρέσει αυτό που ακούσανε και αυτό που βλέπουν στον καθρέφτη, μπορούν, μετά το μήνημα αυτό, να στείλουν τη foto τους με το μήνυμα "σε θέλω" στο 6947.....

To τηλέφωνό μου αρχίζει από 6976... όχι να παίζω εγώ, και τις γυναίκες να τις παίρνεις εσύ, δεν λέει.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μεράκλωσες μεσημεριάτικα

Και είμαι στο γραφείο και πέφτει και δουλειά και έχω και πονοκέφαλο από κανα δυο μπόμπες που μου σέρβιραν χθες το βράδυ και πονάει και λίγο το αριστερό μου χέρι που το ψιλισμπαράλιασα πριν λίγους μήνες και όλα χέσεμέσα αλλά με μεράκλωσες.

Αυτά είναι  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφαλες με θαβετε πισω απο την πλάτη μου? (οχι εσυ Nestora, για τις αλλες μυξοπαρθενες μιλαω)

Θα τα πουμε απο κοντα 'φαλες

 

Nestora το κομματι δεν το ηξερα ωστε να το συγκρινω με το original αλλα μου αρεσε. Κλου στο 3:46 που παιζεις κανα δυο φορες πανω στο 2 (F#) if you know what I mean

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουφαλες με θαβετε πισω απο την πλάτη μου? (οχι εσυ Nestora, για τις αλλες μυξοπαρθενες μιλαω)

Θα τα πουμε απο κοντα 'φαλες

 

Nestora το κομματι δεν το ηξερα ωστε να το συγκρινω με το original αλλα μου αρεσε. Κλου στο 3:46 που παιζεις κανα δυο φορες πανω στο 2 (F#) if you know what I mean

Θα 'ρθει και η ώρα τους μη φοβάσαι, έχουν γνώση οι φύλακες.

Η 2η πάντα μου άρεσε. (Την έχω κλέψει από τον Snowy White)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλου στο 3:46 που παιζεις κανα δυο φορες πανω στο 2 (F#) if you know what I mean

Σωστός ο πουροκερ.Με πιασε η γκρίνια και ξέχασα να τ΄αναφέρω.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου