Προς το περιεχόμενο

Money won't save your soul- F.W.D


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν υπάρχει πρόβλημα με ένα kurzweil pc3x είμαστε πάτσι. Ε τι λες? ;D ;D ;D                πέρα απο την πλάκα ήταν πολύ καλή δουλειά και δεν λέω ψέματα σε αυτά  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερο μου αρεσε πολυ!Να σου πω την αληθεια το σολο ηταν πολυ ωραιο αλλα η φωνη του τραγουδιστη μου αρεσε πιο πολυ.Συνχαρητηρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φοβερο μου αρεσε πολυ!Να σου πω την αληθεια το σολο ηταν πολυ ωραιο αλλα η φωνη του τραγουδιστη μου αρεσε πιο πολυ.Συνχαρητηρια

Πάντα με επεσκίαζε αυτό το παιδί.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι θα οργανώσετε μετά και καμμία μπυροποσία προς τιμήν του Ρόδιου?

Να τα πούμε και από κοντά...

Of course, to know us better. Δεν πιστεύω για να βρεθούμε να χρειαστεί να κάνουμε Μαραθώνιο δρόμο?.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=iDO0uLMuJwM&feature=related

 

 

ΡΕ τι θυμηθηκα απογευματιατικα πριν τη δουλεια.....

Το χει το μαγαζι αυτο το κομματι? ;D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=iDO0uLMuJwM&feature=related

 

 

ΡΕ τι θυμηθηκα απογευματιατικα πριν τη δουλεια.....

Το χει το μαγαζι αυτο το κομματι? ;D

Δυστυχώς το juke-box δεν το 'χει μέσα.

Ζηλεύω που πριν τη "δουλιά" έχεις τέτοιες σκέψεις. Τι να σκευτώ εγώ στις 6.20 το πρωϊ που ξεκινάω? Που θα φυτέψει ή θα ξεχορταριάσει το τμήμα πρασίνου?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το juke-box δεν το 'χει μέσα.

Ζηλεύω που πριν τη "δουλιά" έχεις τέτοιες σκέψεις. Τι να σκευτώ εγώ στις 6.20 το πρωϊ που ξεκινάω? Που θα φυτέψει ή θα ξεχορταριάσει το τμήμα πρασίνου?

 

Χαχχαχαχ μολις γυρισα απο δουλεια. Σημερα παιζαμε στα Κολυμπια (καμμια 15 χλμ εξω απο την πολη).

Παντα προσπαθω πριν τη δουλεια να ακουω - βλεπω κατι που γουσταρω. Με ανεβαζει και μου φτιαχνει τη διαθεση. Το Burn των Purple η κανενα Frank Marino η Pat Travers ειναι τα αγαπημενα μου. Καταλαβαινω ομως οτι πρωινιατικα δεν γινεται να ακους τετοια, το χω κανει κι εγω για χρονια. Τοτε εβαζα το walkman (μιας και πηγαινα με τραινο) και ακουγα Eric Johnson και φτιαχνομουν το ιδιο (για πρωι) ειδικα αν ειχε ωραια μερα.

 

PS. το Victim Of Love ΠΑΝΤΑ με εφτιαχνε λογω αφ ενος λογω της ΠΟΛΥ μαγκιας στη μουσικη και αφ ετερου αυτος ο γλυκοπικρος τροπος που το τραγουδαει ο Henley.

Και των Whitesnake το Victim Of Love με φτιαχνει εξ ισου

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου