Προς το περιεχόμενο

Ηχεια και ισως καρτα ηχου για laptop μεχρι 100Euro


tenzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ με 400 ευρώ θα κάνεις studio μεγάλε...!!!

 

Δεν ηθελα να κανω studio (θα το καταλαβαινες αν ειχες διαβασει ολο το θεμα και δεν βιαζοσουν να πεις την ...γνωμη σου).Να ξεφυγω απο τα ηχειακια του laptop ηθελα.Και δεν ασχολουμαι με ηχογραφησεις και μιξεις.Μονο να ακουω μουσικη με ενδιαφερει.Πιστευεις οτι o NAD, τα Wharfedale και μια fast track δεν ειναι αρκετα για να ακουω μουσικη σε ενα δωματιο 3Χ5?Εγω παντως ζητησα βοηθεια και αν εσυ πιστευεις οτι προσπαθησες να βοηθησεις εγω πιστευω οτι χρησιμοποιεις την ειρωνια για να κρυψεις τη μιζερια της ζωης σου πισω απο ακριβες αγορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

nad & wharfedale είναι σεβαστές εταιρίες στο χώρο του Hifi (ειδικά η πρώτη), αν τα κομμάτια που πήρες είναι σε καλή κατάσταση έκανες πολύ καλή αγορά

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό είπα και εγώ.... Μπράβο που με τέτοιο ποσό, τελικά βρήκες αυτά τα πράγματα! Κι έτσι που το πας, τελικά θα το κάνεις και το studiάκι...

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου