Προς το περιεχόμενο

Ηχεια και ισως καρτα ηχου για laptop μεχρι 100Euro


tenzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Βασικα αυτο ειναι το κυριο διλημα μου.Θα ειναι καλυτερα με τα AV20 και φθηνη behringer καρτα ηχου η με τα AV40 και την Onboard καρτα ηχου?H τελικα να παρω τα creative t20 σε ποιο φθηνη λυση αν ειναι να δεν υπαρχει σοβαρ διαφορα?

 

Μεγαλη παραλειψη μου,συνηθως η μουσικη που ακουω ειναι 70's rock,blues και jazz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά πιστεύεις ότι αξίζει να δώσεις 85 ευρό για creative ηχειάκια υπολογιστή;

 

Αν ακούσεις τα συγκεκριμένα, θα πίστεις ότι είναι από άλλο πλανήτη.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα πιστευεις οτι αξιζει να δωσεις 85 ευρω για creative ηχειακια υπολογιστη;

 

Η αληθεια ειναι οτι αποφευγω τα ποιο φθηνα η τα ποιο ακριβα προιοντα καθε εταιριας γιατι συνηθως εχουν το χαμηλοτερο value for money.Και εκει καπου κολησα γιατι ειμαι μεταξυ ακριβων multimedia ηχειων τυπου creative και φθηνων "τυπου monitor" ηχειων οπως τα AV20/40,τα edirol ma-7 κτλ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια να τελειωνω το θεμα αφου δεν εβγαλα ακρη με μονιτορς και μουλδιμιδια θα στραφω προς ebay.Μεταχειρισμενος ενισχυτης με 40Ε και οτι βρω καλυτερο σε Hifi ηχεια με 60-80Ε.Συνδεω τον υπολογιστη και βλεπω.Στη χειροτερη χριστουγεννα περνω και μια καρτα ηχου και εχω ολοκληρο HiFi συστημα.

Ευχαριστω τους συμμετεχοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ στην θέση σου, με τέτοιο ποσό, θα αγόραζα κανα δυό μπύρες...

 

Τελικα πηρα ενα μεταχειρισμενο ενισχυτη NAD 3020 απο ebay και δυο καινουργια bookshelf ηχεια Wharfedale 9.0 σε προσφορα απο μαγαζι, και για τα 100 ευρω που εδωσα πιστευω οτι είναι οτι καλυτερο μπορουσα να κανω.Αν βρω κανα 50αρικο ακομα θα παρω και μια fast track usb να ξεφορτωσω τον επεξεργαστη και θα ειμαι κομπλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου