Προς το περιεχόμενο

Ασκήσεις και τεχνική


Octapus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Απαντήσεις 45
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ καλη η προταση...μπορω να συμβαλλω και εγω με καμμια 60 ιnstructional guitar dvds που εχω....το καλυτερο θα ηταν να στηθει ενα p2p δικτυο,μονο για τα μελη του noiz..Την κεντρικη διαχειριση να εχει o Mr.Yameth ,να ανεβαζει τα αρχεια και να βαζει στο δικτυο μονο μελη του noiz.....

Το προγραμμα για την παραπανω προτση βρισκεται εδω

http://www.projectneon.divx.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καμια 10αριά γιγα(μπαιτς) ΜΟΝΟ PDF!!!!!!!!!!!!

Kαι καμια 80αριά γιγα(μπαιτς) Divx,mpeg κτλ με instructional videow!!!!

Oποιος ενδιαφερεται του τα δινω ΤΩΡΑ... :)

Η ιδεα για P2P ειναι ΑΡΙΣΤΗ πιστευω για τα μελη του νοιζ........

Μπορει ο γιαμεθ ας πουμε να φτιαξει ενα χαμπ στο ντι-σι που να μπαινουν τα μελη με τους ηδη υπαρχων κωδικους για το σαιτ...(αλλιως να μη μπορουν να μπουν)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nai...σωστα,παιζει και αυτο....Επισης εχω πολυ σπανιο υλικο απο τον καιρο που ημουν Αγγλια,πχ 4 συναυλιες howe,shawn lane GIT,timmons live in italy,michael lee firkins live in japan,jeff beckVsjennifer batten,brett garsed live in git,jason becker benefit concert,neil zaza instuctional,κτλ.......eτσι για να μας ανοιγει η ορεξη!!!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που σας το χαλάω, αλλά ο Yameth παίζει να μας στείλει στο διάολο :D γιατί αυτό που προτείνετε είναι ψιλο-χοντρόπαράνομο!

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη που σας το χαλάω' date=' αλλά ο Yameth παίζει να μας στείλει στο διάολο :D γιατί αυτό που προτείνετε είναι ψιλο-χοντρόπαράνομο![/quote']

 

Οσον αφορά τα DVD θα συμφωνησω. Αλλα για PDf, .doc αρχεια με ασκήσεις δεν νομίζω οτι θα υπαρξει καποιο πρόβλημα.

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου