Προς το περιεχόμενο

νεο προβλημα με το cubase 5


Alexeys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λειτουργικο?

 

Eχεις να ποστερεις καποιο screenshot?

 

Επειδη ειδα το ποστ σου παρεπιπτοντως δεν σου ειπαν ακριβως να το προσπερασεις. Για την ακριβεια εισαι παρα πολυ τυχερος που ακομα δεν εχει κλειδωθει το ποστ σου γιατι στο Cubase.net ειναι απαραβατος κανονας να εχεις συμπληρωσει στο προφιλ σου τον αριθμο του USB κλειδιου σου.

 

Επειδη λοιπον δουλευεις και σε mac, ειναι πιθανο καποιος απο εκει να γνωριζει κατι ηδη.

 

Φροντισε ομως να βαλεις τον συμπληρωσεις τον αριθμο του κλειδιου (το εχεις αυθεντικο το Cubase ετσι? ::)) γιατι σε διαφορετικη περιπτωση οι χρηστες εκει θεωρουν οτι χρησιμοποιεις σπασμενο και δε σε βοηθανε, αντιθετα σου κλεινουν το ποστ και ισως σε κανουν και ban.

 

 

 

Mac osx version 10.5.8.

Οντως δεν συμπληρωσα το cd key αλλα το εχω αυθεντικο το cubase 5.Μαλλον γι'αυτο δεν απαντησαν στο πρωτο μου θεμα.οκ.θα φροντισω να το βαλω.

θα ποσταρω αυριο ενα screenshot να δεις,σωστα δεν το ειχα σκεφτει.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα δεν μου έχει συμβεί, αφού δουλεύω το 4, αλλά από φίλους με ίδια μηχανήματα με το δικό σου, το 5 κάνει διάφορα. Το συμπέρασμα είναι πως πολύ πιθανόν να οφείλεται στην κάρτα γραφικών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου