Προς το περιεχόμενο

George Benson Live :this masquerade & others


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απίστευτος παίχτης.

 

Μόνο εμένα μου φαίνεται ότι μοιάζει πάρα πολύ στον μαύρο μποξέρ από τα Ρόκι?

Ναι και έλεγα ποιόν μου θυμίζει σωστά τον Carl Weather!!!!έπαιζε και στο predator με τον Arnold!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα την Τύχη να τον δω στον Λυκαβηττό πριν καμιά εικοσαριά χρόνια ! Τι γλυκός ήχος ήταν αυτός !! Και φωνάρα βέβαια  (οι τζαζίστες τον κατηγορούν για το ότι εκμεταλλεύτηκε αυτή την φωνή για να το γυρίσει σε ποπ.. Δεν με χαλάει καθόλου..) Και αυτές οι διφωνίες που κάνει σολάροντας με κιθάρα και φωνή μαζί είναι (μα κάθε φορά) για χειροκρότημα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι τζαζίστες τον κατηγορούν για το ότι εκμεταλλεύτηκε αυτή την φωνή για να το γυρίσει σε ποπ

 

Αυτό δεν το καταλαβα ποτε, γιατι να κατηγορείται καποιος αν παιζει κατι άλλο εκτος από το ειδος που τον εκανε γνωστο. Τα ιδια και ο Μεθίνι για τον Κεννυ Τζι. Είναι σαν να κατηγορει η βιομηχανια αυτοκινητου την BMW γιατι βγαζει εμπροσθιοκινητο αμαξι ή την Hyundai γιατι βγαζει premium. Ηρεμηστε ρε παιδια.  :P

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου