Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα από Thomann και service


ilias81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, σκέφτομαι να αγοράσω από Thomann αυτή την κιθάρα. http://www.thomann.de/gr/takamine_tsf48c.htm

Ήθελα απλά να ρωτήσω αν προκύψει κάτι μετά τα 3 χρόνια εγγύησης τι γίνεται; Αν τη στείλω σε αυτούς το αναλαμβάνουν με λογικό κόστος; Στην Ελλάδα ποιοι είναι άξιοι εμπιστοσύνης για σέρβις;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λάβε υπ'όψιν σου ότι τα μεταφορικά να τη στείλεις πίσω είναι πολλά.

 

Όσων αφορά το ποιοί μπορούν να κάνουν καλά μια service δουλειά, καλύτερα να σου απαντήσει κάποιος άλλος... εγώ δε θέλω να μπω σε διαδικασία "διαφήμισης" ή "προώθησης"...  ;)

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προκυψει κατι μετα απο 3 χρονια σαφως πλερωνεις τα σπασμενα - αφου θα εισαι εκτος εγγυησης...

Αλλα πες σε παρακαλω αν θελεις,τι εννοεις,με το να "προκυψει" κατι.Να σου σπασει μηπως?

Τοσος κοσμος που εχει ακριβες κιθαρες και αρκετα πιο ακριβες απ αυτη τι κανει?Αλιμονο να τις στειλει εξω...Φυσικα και υπαρχουν πολυ καλοι και υπευθυνοι "μαστορες", αν ψαξεις λιγο στο forum θα τους βρεις,καθ' οτι η διαφημιση απαγορυεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

]πολύ ωραία κιθάρα φίλε...

δεν νομίζω ότι αξίζει να μπεις στη συλλογιστική της αποστολής στη Γερμανία για ένα λογικά απλό service

κάποιον ναυλωμένο guitar technician θα χει και ο thomann να συνεργάζεται όπως και τα περισσότερα μουσικά καταστήματα κι εδώ στην ελλάδα.

Προσωπικά εμπιστεύομαι το μωρό μου http://www.thomann.de/gr/martinguitars_hd28_western.htm

στον Τζίμη (rock stuff στην Ιπποκράτους απένατι από τα γραφεία του Πασόκ) - παρακαλώ να μην θεωρηθεί διαφήμιση - εγώ εκεί πάω όλα μου τα ακριβά έγχορδα και χαίρουν άκρας υγείας.

Καλορίζικη εύχομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν προκυψει κατι μετα απο 3 χρονια σαφως πλερωνεις τα σπασμενα - αφου θα εισαι εκτος εγγυησης...

Αλλα πες σε παρακαλω αν θελεις,τι εννοεις,με το να "προκυψει" κατι.Να σου σπασει μηπως?

Τοσος κοσμος που εχει ακριβες κιθαρες και αρκετα πιο ακριβες απ αυτη τι κανει?Αλιμονο να τις στειλει εξω...Φυσικα και υπαρχουν πολυ καλοι και υπευθυνοι "μαστορες", αν ψαξεις λιγο στο forum θα τους βρεις,καθ' οτι η διαφημιση απαγορυεται.

 

Όχι να σπάσει, προς Θεού!  :)

Απλά πραγματάκια, σετάρισμα, pickup αν πάθει κάτι, τάστα ίσως κάποια στιγμή. Απλά επειδή είμαι από επαρχία και δεν εμπιστεύομαι κάτι μαστόρια που είναι εδώ πέρα, γι' αυτό ρώτησα. Το κόστος μεταφοράς έτσι κι αλλιώς θα το έχω για Αθήνα π.χ.

Μάλλον πολύ προτρέχω και ανησυχώ άδικα ίσως, αλλά θέλω να έχω σιγουριά.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις, θα ψάξω και περαιτέρω στο φόρουμ εννοείται...

Φίλε customidi και το δικό σου το μωρό δεν πάει πίσω από ότι φαίνεται! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

]πολύ ωραία κιθάρα φίλε...

δεν νομίζω ότι αξίζει να μπεις στη συλλογιστική της αποστολής στη Γερμανία για ένα λογικά απλό service

κάποιον ναυλωμένο guitar technician θα χει και ο thomann να συνεργάζεται όπως και τα περισσότερα μουσικά καταστήματα κι εδώ στην ελλάδα.

Προσωπικά εμπιστεύομαι το μωρό μου http://www.thomann.de/gr/martinguitars_hd28_western.htm

στον Τζίμη (rock stuff στην Ιπποκράτους απένατι από τα γραφεία του Πασόκ) - παρακαλώ να μην θεωρηθεί διαφήμιση - εγώ εκεί πάω όλα μου τα ακριβά έγχορδα και χαίρουν άκρας υγείας.

Καλορίζικη εύχομαι

παρακαλώ να μην θεωρηθεί διαφήμιση(για το πασοκ η το τζιμη?) Πλακα κανω φιλε μου

 

Προχωρα αν σου αρεσει καντο. Και μαστορες να θες. Φαντασου δηλ οτι και στην Ελλαδα φτιαχνουν οργανα Τι αλλο να πω

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Ηλία, καταρχήν Καλωσήρθες στο ΝΟΙΖ.

Κατά δεύτερον, θα σου πω οτι όλες οι καινούργιες κιθάρες θέλουν ένα σετάπ, ίσως σε ακουστική όχι και τόσο, ειδικά αυτής της κλάσσης.

Τρίτον, η εγγύηση που δίνουν οι εταιρίες καλύπτουν μόνο τα ηλεκτρικά μέρη και σε αυτά δε συμπεριλαμβάνοτναι τα ποτενσιόμετρα και η θήκη της μπαταρίας, διότι είναι σε άμεση επαφή απο το χρήστη. Δεδομένου των παραπάνω δεν νομίζω να χρειαστείς κάτι στα 3 χρόνια της εγγύησης.

Συνέχισε την αγορά σου, με το καλό να την παραλάβεις και να μας ανεβάσεις και κλιπ όταν έρθει και αν (ο μη γένετο) υπάρχει θέμα, εδώ ήμαστε.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου