Προς το περιεχόμενο

Μιας κι έρχονται Χριστούγενα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσα εδωσα η ποσα στην πουλαω? ;D

Χαχαχαχα

 

πόσα την πουλάς???  ;D ;D ;D

γιατί...παίζουν κινέζικες Nightswan όντως????  :o

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν την πουλαω :P Τετοια κιθαρα περναει απο μπροστα σου μια φορα τα 10 χρονια  ;D

Τι κινεζικη ρε αλητη? :P

Οriginal Nightswan xωρις καμια γρατζουνια. Οι πληροφοριες λενε οτι αυτη τη στιγμη ο Αι ξεβιδωνει το μπρατσο και ετοιμαζεται να την στειλει με τον Rudolf (oxι τον Schenker) υπερατλαντικο!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aντε με γεια!!!

Και περιττο να πω οτι μολις φτασει περιμενουμε ενα λαχταριστω review και πολλες φωτογραφιες να την απολαυσουμε... ;D

 

 

Σοβαρα ποσο πηγε το μαλλι?? ???

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλη φαση σε λεω 8)

Jolly τι κραμερ εχεις?

 

έχω μία Ferrington του '88, μία Baretta FR404SD (από τις πιο παρεξηγημένες κιθάρες... εμένα αυτή είναι η βασική μου) και μία Kramer 220 (100 series) σε πολυ κακή κατάσταση (την αγόρασα μόνο και μόνο για να υπάρχει...65 euro έδωσα!)...

 

η Nightswan είναι το όνειρό μου μαζί με την Hamer Chaparral.... δύσκολο να διαλέξω...μάλλον προς Chaparral θα "έκλινα"... αλλά δεν τα βρίσκεις εύκολα...

 

Με γειά σου φίλε μου! έυχομαι μόνο να μην την έχεις να κάθεται αλλά να την τιμήσεις δεώντως!  ;)

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://cgi.ebay.de/USA-Hamer-Chaparral-Elite-Custom-Snakeskin-Jim-O-Connor_W0QQitemZ220522942288QQcmdZViewItemQQptZGitarren?hash=item3358310f50

 

Δες και κλαψε οπως εκλαψα κι εγω :P Κουκλαρες οι Chap...

 

Δεν θα την εχω να καθεται. Βασικα εχω κανει μια συμφωνια με τον εαυτο μου, για μερικα χρονια ακομα να εχω παντα 2 κιθαρες. Οχι λιγοτερες οχι περισσοτερες.

Την μια την εχω βρει. Οποτε αν ειναι να καθεται η Swan θα βρει τον δρομο της στις αγγελιες οπως τοσες αλλες :-[

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε αν ειναι να καθεται η Swan θα βρει τον δρομο της στις αγγελιες οπως τοσες αλλες :-[

 

θα σε παρακαλούσα όταν και αν έρθει εκείνη η στιγμή να με ειδοποιήσεις (γονατιστός, κλαίγοτας, εξαθλιωμένος)! 

 

την Chaparral δεν την είδα, καινούργιο post είναι. Snakeskin!!! omg... Μέχρι προχτές ήταν μόνο αυτή:

http://cgi.ebay.de/HAMER-CHAPARRAL-MADE-IN-THE-USA-ELECTRIC-GUITAR-RARE_W0QQitemZ120498136967QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item1c0e3fa787

 

βλέπω και μία στα 690 αλλά ένας θεός ξέρει στα πόσα θα φτάσει! α ρε γμτ... έχω να βγάλω δίπλωμα και δεν τα'χω... (ναι...δίπλωμα στα 29!!!)

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου