Προς το περιεχόμενο

να την παραγγειλω? εστω για διακοσμηση?


boody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι παλιό αλλά η κιθάρα διατίθεται ακόμα στην αγορά. Μιας λοιπόν και πήρα νέα κάρτα ήχου από θωμά, είπα να πάρω κι αυτή με σκοπό να την έχω μόνιμα στο αμάξι.

http://www.thomann.de/gr/harley_benton_hbcg45.htm

 

Η συγκεκριμένη κιθάρα είναι σκυλί! Την αγόρασα δώρο στον αδερφό μου όταν μπήκε φαντάρος και η κιθάρα πέρασε μια ολόκληρη χρονιά με τρελή κακομεταχείριση από μονάδα σε μονάδα, αλλαγές κλίματος κτλ και δεν χρειάστηκε ποτέ ούτε ρύθμιση στο μπράτσο, και ήταν και με 13άρες χορδές. Μάλιστα συνεχίζει την θητεία της στο στρατό γιατί ο αδερφός μου την χάρισε σε άλλον ψάρακα όταν απολύθηκε.

 

με τις ίδιες χορδές;  ::) :P

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 5 μήνες αργότερα...

Παιδια σημερα μου ρθε και μενα σπιτι. Καλα εδω για να αλλαξεις τις χορδες πρεπει να σαι ο Χουντινι. Πρεπει να βαλεις το χερι μεσα στο ηχειο και να βρεις την τρυπα 1Χ1 mm. Ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις την παραγγειλαμε για έναν φίλο που θέλει τώρα να ξεκινήσει να μάθει... Για αρχή η για αισχρό χειρισμό είναι μιά χαρά... Άλλωστε αν σκεφτείς οτι εγώ όταν είχα ξεκινήσει με ένα κουτί απο τον Ανθομελίδη ξεκίνησα. Κουτί κλασσικής με κεφάλι ακουστικής... Περίεργη κατάσταση... Αλλά, μια χαρά!!! Όταν μαθαίνεις ή όλα σου φαίνονται καλά (πράγμα που σε οδηγεί στην επιτυχία της γνώσης) ή που όλα σου φαίνονται για τον π€ο (οπου ξεκινάς να αλλάζεις χορδές και καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια στην τν!!!) ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδια την κιθαρα την εχω 6 μηνες με 12αρες και δε καταλαβαινει χριστο  λεει να εχει ο καθενας μια τετοια  για παν ενδεχομενο camping Παραλια  .

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρελο εργαλειο....τυφλα στις Martin και στις Taylor αυτου του ματαιου κοσμου...!!

 

Νομιζω πως ειναι τελεια για να κανεις προπονηση και καλλους...παιζεις μια ωρα σε αυτη και μετα πας στην "καλη" και φερτε τον DiMeola...!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σημερα μου ρθε και μενα σπιτι. Καλα εδω για να αλλαξεις τις χορδες πρεπει να σαι ο Χουντινι. Πρεπει να βαλεις το χερι μεσα στο ηχειο και να βρεις την τρυπα 1Χ1 mm. Ελεος

;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού όλοι οι noizaδες πάρουμε baja και blues junior, θα πάρουμε και την Harley! Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ, μήπως έχετε και άλλες παρόμοιες προτάσεις τώρα που πλησιάζει το καλοκαιράκι???  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου