Προς το περιεχόμενο

Ρεπλικα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα knobs φιλε αν ξες μπορεις να τα αλλαξεις δεν θελει και πολυ μυαλο για να το καταλαβεις και το tree of life μπορει να φενετε ετσι απο τον φωτισμο εξαλου μπορει η κιθαρα να εχει και εβενο ταστιερα γτ για μια περιοδο ετσι εβγαιναν και να ειναι αυτος ο λογος που φενετε ετσι.Και αν δεν την δεις απο κοντα δεν μπορεις να καταλαβεις αν ειναι σε αριστη κατασταση η οχι απλα τα χρυσα μερη εχουν ξεθωριασει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αλλα δεν σας κατηγορω τοσα που ακουγονται για ρεπλικες λογικο ειναι το μυαλο σας να παει εκει.απλα πριν γραψετε οτιδιποτε ψαξτε λιγο το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O nikos17m ίσως έχει δίκιο. Το 2000 έβγαινε ένα μοντέλο JEM με το lo pro tremolo και έβενο, και είχε επίσης τα 4 τελευταία τάστα scalloped. Και αν είναι από τότε ίσως είναι όντως σε καλή κατάσταση. Ωστόσο, παραμένω επιφυλακτικός. Θα βοηθούσε πιστεύω αν απαντούσε κι ο ίδιος ο πωλητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2000 model jem lo προ tremolo

αλλαγμένα "ποντεσιομετρα" πιο ακριβά πιο σταθερά και χρυσά...

επάνω έχουν αυτοκολλητάκια τα οποια βγαίνουν...

τα λουλούδια στο σώμα βγαίνουν είναι αυτοκόλλητα για ομορφιά...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον φιλε racer x ποσταρε και μερικες ακομα photos για να μην εχουν αμφιβολιες μερικοι μερικοι.

 

Από τον racer x περίμενα τέτοιες αντιδράσεις, κι εφόσον είναι αυθεντική με το δίκιο του. Εσύ γιατί τόσο ζήλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι φιλε μου πραγματικα εκνευριζομαι οταν μιλανε καποιοι λες και τα ξερουν ολα οταν αυτο δεν ισχυει.Και οταν πας να κανεις ενα τετοιο σχολιο πρεπει να εισαι σιγουρος.Τι φταει το παιδι που οι αλλοι νομιζουν οτι πουλαει μουφα jem???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρεμισε φιλε μ(και συμπατριωτη ;D) Νικο. Απλα ειπαν τη γνωμη τους.. οκ λυθηκε η παρεξηγηση ;)

 

 

keep rocking

Ain't nothing but the blues. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά με τις JEM και το θέμα ρέπλικα παίζει μεγάλη δυσπιστία, οπότε μην τρελαινόμαστε τσάμπα. Είμαι σίγουρος πως μερικοί δεν έχουν πειστεί 100% ακόμα, και είμαι επίσης βέβαιος ότι είναι εξίσου μεγάλο πρόβλημα αυτό και για τον racer x (ή τον εκάστοτε πωλητή). Προσωπικά ανακαλώ τα παραπάνω λεγόμενά μου, αλλά ΠΑΝΤΑ κρατούμε όλοι μια πισινή σε τέτοιες περιπτώσεις οπότε μην τρελαίνεσαι τσάμπα.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εγω ξεκινισα το θεμα, προσεξε οτι το ερωτημαικο στο τιτλο.

Επισης συζητηση γινεται, γιαυτο ειναι και το φορουμ αλλοστε. Επισης εγω ακομα δεν εχω πιστει. αμα μια φωτο το σεριαλ ναμπερ και μια φοτο εκει που ειναι βιδομενη η ταστιερα και θα διεφκρινιστει. επισεις αυτο το ειναι απλο φλοηντ ροουζ στη φοτο. γενικα καλο ειναι να τα λεμε γιατι και εγω ετσι εκανα ανταλαγη με ενα παλικαρι και μετα τον εκανα το μαγκαηβερ για να παρω την κιθαρα και τα λευτα μου πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου