Προς το περιεχόμενο

Ρεπλικα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ για παράδειγμα αν ενα όργανο μου κάθεται στο χέρι, μπορώ να το σετάρω

όπως θέλω χωρίς να ταστάρει πουθενά, έχει σταθερότατο hardware και ακούγεται

αξιοπρεπώς (ή και πολύ καλά με ένα σετάκι οικονομικών-μεταχειρισμένων μαγνητών)

αδιαφορώ για 'δευτερεύοντα' ζητήματα όπως το φινίρισμα.

 

ΑΚΡΙΒΩΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μηπως το serial θα μπορουσε να διελευκανει μια και καλη τι μοντελο ειναι η Jem και τι θα πρεπε να εχει πανω και τι δεν εχει ? γιατι μπορει και το παιδι που βαζει την αγγελια να την αγορασε για original και ισως να την εχει πατησει αν δεν ειναι.

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω φρικάρει με όλο το thread. Στην αρχή το θεώρησα καφρίλα το ότι κάποιος ανοίγει τέτοιο thread χωρίς να είναι 100% σίγουρος δυσφημίζοντας όχι μόνο την κιθάρα αλλά και τον πωλητή.

 

Η συνεισφορά του Infernalgr έδειξε ένα μόνο πράγμα: busted!H κιθάρα είναι replica. period.

 

Το θέμα είναι: το γνώριζε αυτό ο πωλητής ή την αγόρασε και ο ίδιος εν αγνοία του?  αλλά η απουσία του από τη συζήτηση και το γεγονός ότι ο ίδιος δεν δε συμμετέχει και δειχνει καμία ανησυχία είναι τουλάχιστον ύποπτη... ::)

 

Συγχαρητήρια στους chrisgtr και Infernalgr.

 

όσο για τον racer x... και μόνο που έκανε account στο noiz για να πουλήσει μία κιθάρα (και τί κιθάρα...) δείχνει πολλά...

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κιθαρα του παιδιου οχι μονο ειναι original αλλα ειναι και μια απο τις καλυτερες jem που εχω ακουσει.  ;)

ειναι πριν το 2000.  Πολυ κακως δεν εβαλε κοντινες φωτος. :-\

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exarhos δες μερικα points που εχω τονισει σε προιγουμενα post μου στο θεμα.

 

Και μετα θα περιμενουμε ολοι μαζι τις φωτο  ::)

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κιθαρα του παιδιου οχι μονο ειναι original αλλα ειναι και μια απο τις καλυτερες jem που εχω ακουσει.  ;)

ειναι πριν το 2000.  Πολυ κακως δεν εβαλε κοντινες φωτος. :-\

 

 

έστω ότι ισχύει... γιατί δε συμμετέχει? γιατί δεν ασχολείται με το θέμα? expert δεν είμαι στις JEM καθώς δεν είχα ποτέ μου JEM. Αυτό το αφήνουμε σε εκείνους που ασχολούνται και έχουν (Infernalgr etc). Ως απλό μέλος και πιθανό αγοραστή πάντως, αυτό που με απασχολεί και με επηρεάζει είναι το ότι ο racer x είναι αμέτοχος! και αυτό μου είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ύποπτο...! και πιστεύω πως δεν είμαι ο μόνος που το βλέπει έτσι...!

Gimme Kramers! More Kramers!!! I WANT THEM ALL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμεντε ρε παιδια λιγη ωρα και λογικα θα απαντησει.Δεν ειναι ολοι μπροστα σε ενα pc ολη την μερα.Μπορει το παιδι να εχει δουλειες και να μην ευκαιρει..Οταν εχει ελευθερο χρονο πολυ πιθανων να ποσταρει τις photos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν το παλικαρι ειναι ο Μανος που επεζε παλιοτερα και στους Wanted, το θεωρω απιθανο αν και μονταρισμενη να μην ειναι οριτζιναλ. Αν θυμαμαι καλα το παιδι ειχε πολλες jem και ειναι εξαιρετικος κιθαριστας. Δεν βρισκω λογω να εχει παρει μια ρεπλικα. Απο χθες εγω εσβησα το σχολιο μου στην αγγελια του.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν κατάλαβα γιατί απαντά άλλος αντ'αυτού.

Όταν μπορεί ο ίδιος ας απαντήσει(με στοιχεία).

serial nr.& photos για να λυθούν οι απορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα η άποψή μου είναι ότι όποιος δε μπορεί να διακρίνει μια original JEM από μία replica, τότε μάλλον δε θα πρεπε να αγοράζει JEM... Όταν δίνεις τοσα πολλά λεφτά για ένα όργανο καλό θα ήταν να το γνωρίζεις μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου