Προς το περιεχόμενο

Η αλητεια σε ολο της το μεγαλειο. (ADSL blues)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

το voipbuster το εχω και τηλεφωνω πανω απο ενα λεπτο(εχω πληρωσει για εγγραφη ξερεις :wink: ) στο skype ομως η ποιοτητα και η ταχυτητα ειναι απιστευτα τελεια..καλυτερα και απο οτε.

ασχετο...αλλα καλο ειναι να κοιταξουν ολα τα μελη για το voipbuster για δωρεαν τηλεφωνηματα στον κακομοιρη τον θωμα.. :D :D

(αμοιρε τι σε περιμενει.. :D :D )

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Νομίζω ότι βρήκα ένα μικρότερο, αλλά εξίσου εύγλωτο εικονίδιο για όσους θέλουν να υπογράφουν ενάντια στον πΟΤΕ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το voipbuster το εχω και τηλεφωνω πανω απο ενα λεπτο(εχω πληρωσει για εγγραφη ξερεις :wink: ) στο skype ομως η ποιοτητα και η ταχυτητα ειναι απιστευτα τελεια..καλυτερα και απο οτε.

ασχετο...αλλα καλο ειναι να κοιταξουν ολα τα μελη για το voipbuster για δωρεαν τηλεφωνηματα στον κακομοιρη τον θωμα.. :D :D

(αμοιρε τι σε περιμενει.. :D :D )

 

Τύχη; Με 384 και δεν έχεις τέτοια προβλήματα; Τι να πω. Ελπίζω να κρατήσει, γιατί και εγώ πριν κάνα μήνα έλεγα τα ίδια :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως μπαινει? ετσι απο περιεργεια

Έτσι:

[img= εδώ γράφεις το path της εικόνας ]

;)

 

Εγώ έκλεψα αυτή του eyprotocol :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόψε ο Αντ1 μετέδωσε ότι μετά από την γενική κατακραυγή παγώσαν οι αυξήσεις. Ξέρει κανείς κάτι παραπάνω; Ισχύει ή σόλαρε η Στάη;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραθέτω τη σημερινή ανακοίνωση της Εθνικής Επιτροπής Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων (Ε.Ε.Τ.Τ):

 

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Ανακοίνωση της ΕΕΤΤ

 

Η Ολομέλεια της ΕΕΤΤ, με αφορμή την ανακοίνωση του ΟΤΕ σε σχέση με την τιμολόγηση της υπηρεσίας Ενιαίου Πανελλαδικού Αριθμού Κλήσης (ΕΠΑΚ) ή Περιοχικού Αριθμού Κλήσης (ΠΕΑΚ), ανακοινώνει τα ακόλουθα:

1. Επαναβεβαιώνει ότι πρώτιστος στόχος της Διοίκησης της ΕΕΤΤ είναι η υποστήριξη της ταχείας ανάπτυξης του Διαδικτύου και της ευρυζωνικότητας, που αποτελούν αναγκαία προϋπόθεση για την οικοδόμηση της Κοινωνίας της Γνώσης και για τη βελτίωση της ανταγωνιστικότητας της οικονομίας μας.

2. Θεωρεί επιτακτική ανάγκη τόσο την επέκταση της χρήσης του Διαδικτύου όσο και την αύξηση του πλήθους και της ποιότητας των ευρυζωνικών συνδέσεων από τις επιχειρήσεις του κλάδου των Ηλεκτρονικών Επικοινωνιών, λαμβάνοντας υπόψη το χαμηλότατο επίπεδο εξοικείωσης των πολιτών μας με το Διαδίκτυο και την περιορισμένη διάδοση ευρυζωνικών εφαρμογών.

3. Επισημαίνει ότι η διευκόλυνση του υγιούς ανταγωνισμού ανάμεσα στις επιχειρήσεις του κλάδου των Ηλεκτρονικών Επικοινωνιών αποτελεί βασικό εργαλείο για την προσέλκυση των αναγκαίων νέων επενδύσεων, την εξάπλωση του Διαδικτύου και την ανάπτυξη νέων υπηρεσιών ευρυζωνικότητας προς όφελος του πολίτη.

4. Εκτιμά ότι με την εφαρμογή των διατάξεων του υπό ψήφιση Νόμου για τις Ηλεκτρονικές Επικοινωνίες θα ενισχυθεί ο παρεμβατικός ρόλος της ΕΕΤΤ και (μαζί με τις αντίστοιχες δράσεις του ΕΠ-ΚτΠ) θα ενεργοποιηθούν τα αναγκαία μέτρα που θα επιτρέψουν την ευρεία διαθεσιμότητα ευρυζωνικών συνδέσεων, με αποδεκτή ποιότητα και με κόστος προσιτό στον μέσο Έλληνα πολίτη, σε ολόκληρη την επικράτεια.

5. Χαιρετίζει κάθε μέτρο ή πρωτοβουλία που αποσκοπεί στην εισαγωγή νέων χρηστών και στη μετάβαση των υφιστάμενων χρηστών σε ευρυζωνικές συνδέσεις.

6. Θεωρεί, όμως, ότι η απότομη αύξηση του κόστους σε όσους πολίτες χρησιμοποιούν σήμερα υπηρεσία ΕΠΑΚ δε συμβαδίζει με την προαγωγή της χρήσης του Διαδικτύου στην Ελλάδα, υπό την παρούσα κατάσταση. Επίσης, κρίνει άστοχο να επιβαρύνονται όσοι δεν έχουν άλλη επιλογή πρόσβασης επειδή είναι εγκατεστημένοι σε περιοχές στις οποίες δεν παρέχεται σήμερα η δυνατότητα ευρυζωνικής σύνδεσης.

7. Συνιστά ως προσφορότερο μέσο, τόσο για τη μεταπήδηση όσο και κυρίως για την αύξηση των συνδρομητών σε ευρυζωνικές συνδέσεις, τη σταδιακή προσαρμογή των τιμολογίων του ΕΠΑΚ με την ταυτόχρονη και άμεση ανάπτυξη της ευρυζωνικότητας.

8. Τέλος, η ΕΕΤΤ δηλώνει ότι θα διασφαλίσει υγιές περιβάλλον ανταγωνισμού και αποτελεσματικούς τρόπους πρόσβασης στην ευρυζωνικότητα και καλεί τους εταίρους της αγοράς Ηλεκτρονικών Επικοινωνιών να συνεργαστούν μαζί της για την επίτευξη του εθνικού αυτού στόχου.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου