Προς το περιεχόμενο

Νομίζω ότι πλέον καταξιώθηκα ως κιθαρίστας...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Μα έχεις δίκιο να ενοχληθείς Ηλία μου! Μου έχει συμβεί κι εμένα κάτι ψιλοαντίστοιχο και είχα εκνευριστεί απίστευτα! Μέχρι και δικηγόρο είχα ρωτήσει τότε!

 

Και μπράβο για το θρεντ, για την κινηση, για το βίντεο, για όλα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ενταξει ειναι λιγο καπως ολο το θεμα.. μιας και βλεπουμε τοσα και τοσα κλεμενα βιντεος στο γιουτουμπ αλλα μολις παρουν το δικο μας επιστρατευουμε τον optimus prime και τον καρχαριακια μαζι!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@thanasis b: Εσύ τι θα έκανες στη θέση μου, αν κάποιος παρουσίαζε τον κόπο σου (γιατί, ναι, κουράστηκα για να το φτιάξω αυτό το video) για δικό του;  :-\

 

Ευχαριστώ πολύ πάντως για τα θετικά σχόλια ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τιθεται θεμα παρεξηγησης και εγω  το ιδιο θα εκανα. Αυτο που ηθελα να πω πιο απλα ειναι οτι το γιου τουμπ εκτος απο καποια δικα μας βιντεος στηριζεται κυριως στο ''κλεψιμο'' αλλων!(σειρων, βιντοκλιπς κ.α πολλα).

 

 

 

Δεν κατηγορισα εσενα σε καμια περιπτωση, πιο πολυ χιουμοριστικο-σατυρικο ηταν για ολους μας. Γνωριζω οτι για ενα καλο βιντεο και προσεγμενο θελει αρκετες ωρες ενασχολησης και μπραβο σου για την παρουσιαση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μελετώντας σήμερα τα στατιστικά των video μου στο Youtube, είδα ότι ένα (άγνωστο σε μένα τουλάχιστον) Γιαπωνέζικο κιθαρο-site, χρησιμοποιεί ένα clip-άκι μου με την 335, ως sample για να πουλήσει τους Bare Knuckle "Stormy Mondays"...

 

Δείτε εδώ το sample 2  8)

 

Βρε, μήπως να ζητήσω κανένα ποσοστό από τους Γιαπωνέζους, να βγάλω κανένα φράγκο; Δύσκολοι οι καιροί γαρ... Ο καθένας βγάζει τα ως προς το ζειν, όπως μπορεί... ;D ;D ;D ;D

 

 

ωραιο παιξιμο!

και μενα με βαλανε στο σιτε της tonerider για διαφμηση..

 

http://www.tonerider.com/news/news.html

 

το τελευταιο video με την squier tele ;)

www.emmonogrizo.gr

www.myspace.com/emmonogrizo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γελάμε παιδιά, αλλά αυτοί βγάζουν λεφτά ανέξοδα!

Βρίσκουν κάποια καλά παιξίματα στο Youtube και τα εκμεταλλεύονται, μη μπαίνοντας καν στον κόπο να ζητήσουν την άδεια αυτού που το ανέβασε.

 

Ούτε απλά να τον ενημερώσουν με ένα mail, έτσι...για τα "μάτια του κόσμου"... ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου