Προς το περιεχόμενο

Νομίζω ότι πλέον καταξιώθηκα ως κιθαρίστας...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα που στο καλό τα βρίσκεις αυτά? :D Τι μπορεί να σε οδήγησε σε ένα τέτοιο

Σουηδικό site? Kάτι αντίστοιχο σε Αγγλικό έχεις βρεί?

 

Καλά αυτό από το Σουηδικό site είναι πλάκα. Στο τέλος του video θα δεις ότι μπορείς να ανεβάσεις δική σου photo και να φτιάξεις αντίστοιχο video.  ;D

 

Τα links από Ιαπωνία, είναι υπαρκτά.

Τα βρήκα από τα στατιστικά των video μου στο Youtube ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τελικά από την πολλή ...καταξίωση, άρχισαν να μου κλέβουν και τα vide-α στο YouTube!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=AA_cstSf484

 

Ο τύπος το ανέβασε κανονικότατα σαν να ήτανε δικό του!

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ... έχω την εντύπωση πως αν δεν διαφυλάξεις εσύ τα βίντεό σου δεν προφυλάσσονται από οποιαδήποτε χρήση.

Αναφέρει το youtube ότι έχει συστήματα προστασίας δικαιωμάτων, αλλά δεν έχω διαβάσει καθόλου τι ακριβώς κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμ... έχω την εντύπωση πως αν δεν διαφυλάξεις εσύ τα βίντεό σου δεν προφυλάσσονται από οποιαδήποτε χρήση.

Δεν βλέπω κάποια ρύθμιση πάντως που να προφυλάσσει τα Copyrights.

Απλά βρήκα μια φόρμα καταγγελίας κλοπής copyrights.

 

Διευκρίνηση: Προφανώς δεν είναι σημαντικό για μένα το συγκεκριμένο video, ούτε αποτελεί υλικό πνευματικής μου ιδιοκτησίας, αλλά όπως και να έχει είναι ενοχλητικό να καπηλεύεται κάποιος τον κόπο σου και να τον παρουσιάζει για δικό του...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό χάζευα τώρα ακριβώς και υποτίθεται μπαίνεις σε μια διαδικασία εγγραφής στο copyright protection programme που έχουν

 

http://www.youtube.com/t/content_management

 

και ανάλογα πχ μια εταιρία ή κάποιος που απλά ανεβάζει προσωπικά του βιντεάκια ορίζει και τη χρήση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάποια μόντα πάνω στο βίντεο και να γράψεις: preformed by:elavd (πχ) σε αυτά τα σπαστικά κουτάκια που βγαίνουν πάνω στο βίντεο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τύπος που "έκλεψε" το βίντεο του Ηλία έχει κάνει μέχρι στιγμής 1410 uploads στο youtube!! ;D ;D

Είναι πολυπράγμων! ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία, μπορείς όντως να τον κάνεις report, και πιστεύω πως η απάτη είναι εύκολα εξακριβώσιμη από την προγενέστερη ημερομηνία upload του δικού σου βίντεο, πόσο μάλλον αν το κάνει συστηματικά και με άλλους. Αν σου πουν τίποτα κουφά ότι κυκλοφορούσε στο net και ότι απλά το ανέβασες εσύ νωρίτερα, πες τους ότι για να το αποδείξεις είσαι σε θέση να ανεβάσεις όμοιο με τα ίδια licks, ίδιο εξοπλισμό και με ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια ρούχα (ελπίζω να τα έχεις κρατήσει!  ;D ;D ;D :P :P )

 

πάντως νομίζω ότι μπορείς να κάνεις κάποια μόντα πάνω στο βίντεο και να γράψεις: preformed by:elavd (πχ) σε αυτά τα σπαστικά κουτάκια που βγαίνουν πάνω στο βίντεο...

 

Δεν θα δουλέψει γιατί αυτά νομίζω πως απλά τοποθετούνται κατ' επιλογή του θεατή επάνω στο βίντεο, αλλά αν το ριπάρεις δεν μεταφέρονται.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου