Προς το περιεχόμενο

Νομίζω ότι πλέον καταξιώθηκα ως κιθαρίστας...


elavd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν θα δουλέψει γιατί αυτά νομίζω πως απλά τοποθετούνται κατ' επιλογή του θεατή επάνω στο βίντεο, αλλά αν το ριπάρεις δεν μεταφέρονται.

 

Δεν έχω ανεβάσει βίντεο στο γιουτουμπ για να ξέρω αν μπορείς να βάλεις κάτι τέτοιο κατά το upload αλλά μάλλον ο μπασμαν εννοεί να το έχεις ήδη βάλει στο βίντεο που θα ανεβάσεις με το movie maker ίσως, οπότε και ριπ να γίνει πάλι θα το πάρεις και το κουτάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 70
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Εγώ εννοούσα και τα 2... στα βίντεο που έχει ήδη ανεβάσει να βάλει τα σπαστικά edit κουτάκια ή αλλιώς να ξανανεβάσει τα βίντεο προσθέτοντας από κάτω (η από πάνω βρε αδελφέ) μία μόνιμη γραμμή που να γράφει κάποια πράγματα...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτα μια στάμπα σε ένα t-shirt που να γράφει το username και το link για το κανάλι σου στο youtube και φόρα το σε κάθε κλιπάκι...  ;D

Για όλα τ'άλλα υπάρχει λύση!!!

(Άμα βάλει κανένας κλέφτης θόλωμα ή "τετραγωνάκια" από πάνω, έχει ξεπεράσει κάθε όριο!!!  ;D)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου πουν τίποτα κουφά ότι κυκλοφορούσε στο net και ότι απλά το ανέβασες εσύ νωρίτερα, πες τους ότι για να το αποδείξεις είσαι σε θέση να ανεβάσεις όμοιο με τα ίδια licks, ίδιο εξοπλισμό και με ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια ρούχα (ελπίζω να τα έχεις κρατήσει!  ;D ;D ;D :P :P )

 

;D ;D ;D

 

Δεν έχω ανεβάσει βίντεο στο γιουτουμπ για να ξέρω αν μπορείς να βάλεις κάτι τέτοιο κατά το upload αλλά μάλλον ο μπασμαν εννοεί να το έχεις ήδη βάλει στο βίντεο που θα ανεβάσεις με το movie maker ίσως, οπότε και ριπ να γίνει πάλι θα το πάρεις και το κουτάκι.

 

Στο δικό μου video (στο 1:13) είχα βάλει τέτοιο κουτάκι (annotation), το οποίο όμως δεν μεταφέρθηκε στο δικό του upload.

 

Ορίστε το δικό μου video:

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ο τύπος δεν μου απάντησε μετά από 24 ώρες, ούτε βέβαια διέγραψε το video μου, τον "κατήγγειλα" στο Youtube συμπληρώνοντας αυτή τη φόρμα:

http://www.youtube.com/copyright_complaint_form

 

Η πλάκα είναι ότι σχεδόν όλα τα υπόλοιπα videos που έχει ανεβάσει είναι metal oriented. Πού με βρήκε εμένα, ένας Θεός ξέρει... ::)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά από την πολλή ...καταξίωση, άρχισαν να μου κλέβουν και τα vide-α στο YouTube!!!

 

http://www.youtube.com/watch?v=AA_cstSf484

 

 

Γιααααα πατήστε play στο video ;D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχαχα :)

Πέραν από την πλάκα και τον πειραματισμό για το αν όντως μπορεί κανείς να προστατεύσει τα video του, πραγματικά με ενόχλησε η ασυδοσία του τύπου...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου