Προς το περιεχόμενο

AΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

AΣ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ! Α ΡΕ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ!ΓΙΑ ΜΑΣ ΤΙΠΟΤΑ?

 

ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕ ΤΗ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ  ;D

http://cgi.ebay.de/GIBSON-LES-PAUL-CUSTOM-1973-BLACK-BEAUTY-AWESOME-PLAYER_W0QQitemZ160388561799QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item2557e73b87

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THIS GUITAR HAS HAD A HEADSTOCK REPAIR, AND THE VOLUTE HAS BEEN SLIGHTLY MODIFIED AND THE BACK OF THE HEADSTOCK OVERSPRAYED, THE ORIGINAL SERIAL NUMBER IS STILL VISABLE .THIS GUITAR IS 100% STRUCTURALLY STRONG AND STABLE,

 

(με πρόλαβε ο Νικόλας)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με το headstock είναι το συχνό πρόβλημα που έχου οι πιό πολλές Gibson. Aν επισκευαστεί όμως σωστά δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.Το έχω δεί σε κιθάρες φίλων.Να σας πώ την αλήθεια δε θα με χαλούσε και με τέτοιο headstock αν την έπερνα με κανένα 1000 άκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέγεται οτι οι Les paul αυτής της εποχής ήταν τόσο αδύναμες στο headstock που μετά την κόλληση γίνονταν πιο γερές απο τις κανονικές..

Πάντως η συγκεκριμένη δε μου φαίνεται και πολύ σόι..Και το serial περίεργο μοιάζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέγεται οτι οι Les paul αυτής της εποχής ήταν τόσο αδύναμες στο headstock που μετά την κόλληση γίνονταν πιο γερές απο τις κανονικές..

Πάντως η συγκεκριμένη δε μου φαίνεται και πολύ σόι..Και το serial περίεργο μοιάζει..

 

Δεν είναι πρόβλημα μόνο εκείνης της εποχής.Εχω δεί με τα μάτια μου να συμβαίνει και σε standard του 90 και σε SG.Τώρα γιατί συμβαίνει αυτό δε ξέρω.Για μένα πάντως οι black beauty είναι απο τις πιο όμορφες κιθάρες του κόσμου.Οταν μεγαλώσω θα πάρω 1. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου