Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα παντός καιρού...!


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

baja Telecaster

εναμιση χρονο την εχω

 

κ δεν ειναι βαρια!  :P

 

οκ ειμαι 2 μετρα κ 100κιλα αλλα οσοι την επαιξαν ειπαν τι ωραια ελαφρια τελε βρηκες σε φουστη  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μάθε πρώτα να παίζεις ρε Stevie και άσε τα παράπονα για τις θερμοκρασίες και τον καιρό... Και υπ' όψιν αν πάρεις κανένα φτηνοόργανο ξέρεις ποιος 5άστερος θα σε αντικαταστήσει στη μπάντα ε??? ΚΑΤΩ ΟΙ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ!!! Φιλάκια!

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάθε πρώτα να παίζεις ρε Stevie και άσε τα παράπονα για τις θερμοκρασίες και τον καιρό... Και υπ' όψιν αν πάρεις κανένα φτηνοόργανο ξέρεις ποιος 5άστερος θα σε αντικαταστήσει στη μπάντα ε??? ΚΑΤΩ ΟΙ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ!!! Φιλάκια!

 

Δεν άντεξες πεταχτηκες!!! Tην τριτη που έχοyμε πρόβα θα έρθω με την Harley Benton μου να σε κανονίσω... χαχαχαχαχααχαχααχχαχαχα

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω θα φέρω ένα αρμονιάκι yamaha του 1992 που δεν παίζει πια και ένα μικρόφωνο που ούτε για φαστ φουντ λέει για να στα φέρω στο κεφάλι!!! Τα λέμε Τρίτη 7 ο'κλόκ! 

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω θα φέρω ένα αρμονιάκι yamaha του 1992 που δεν παίζει πια και ένα μικρόφωνο που ούτε για φαστ φουντ λέει για να στα φέρω στο κεφάλι!!! Τα λέμε Τρίτη 7 ο'κλόκ! 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα Δεν μου λες τρελό αγόρι? έλεγες τα κάλαντα με το yamaha? hahahahahahahahahahahahahahahaha

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ****έ τα με αυτό ξεκίνησα να παίζω και τότε παίζαμε heavy-power! Μάλιστα παίζαμε και τα κάλαντα κάθε Χριστούγεννα σε παραδοσιακές/thrashcore εκτελέσεις! Τι ΜΕ θύμισες τώρα...

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά με το κρύο τα καλοριφέρ και τις αυξομειώσεις θερμοκρασίας έχω ξενερώσει... ειμαι σπίτι η ibanez s670fm μου είναι σεταρισμένη σε βέργα τρεμολο κούρδισμα κυριλέ σενιε πενιε΄... βγαίνω έξω -10 βαθμούς σφίγγουν όλα... το κουρδισμα πάει και 1 ημιτόνιο πάνω.. οκ.. πάω στο studio +20 βαθμοί.. ξεκουρδίζονται όλα δεν μπορώ να παίξω την αφήνω να πάρει την θερμοκρασία του δωματίου αλλά πάλι με το παίξιμο όλο το μανίκι χαλαρώνει απο την ζέστασια δεν ξέρω.... Είμαι τσαπατσούλης τεμπέλης και βαριέμαι να σπάω τα @@ μου με τα setup και τα άλλεν καθε 3 και 5. Ασε που δεν ξέρω αν το κάνω και σωστά..!

Οποτε λέω να πάρω ένα όργανο φτηνό να μην καταλαβαίνει τιποτα να την πετάω από τον 5ο όροφο και να μην καταλαβαίνει τίποτα, να πηγαίνω απο αφρική στον βόρειο πολο για live και να μην θέλει τπτ.

Παραλογίζομαι? Αν στην τελική υπάρχει τέτοια κιθάρα και την έχει κάποιος απο σας να μου πει να πάω να την πάρω να ξεμπερδευω..

Ευχαριστώ προκαταβολικά! Το εκτιμάω που βοηθάτε..  ;D

 

παρε μια prs και  καθαρισες..!!!εχω παιξει συναυλια με 2 βαθμους κελσιου και δεν καταλαβαινει τιποτα!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φίλε δώσε μου εσύ τα 2000 ευρώ να πάω την πάρω no problem..

. Δεν υπάρχει αυτό που ζητάς,όργανο φτηνό να μην ξεκουρδιζει ότι και να του κανείς με αξιοπρεπή ήχο ελαφριά κλπ-κλπ εκτός από την tele baja που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω αλλά αυτή δεν εχει τρεμολο που θες..ασε που αν είχα 2000 θα επαιρνα άλλη μια  lp custom-δεν θα στα έδινα! :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Δεν υπάρχει αυτό που ζητάς,όργανο φτηνό να μην ξεκουρδιζει ότι και να του κανείς με αξιοπρεπή ήχο ελαφριά κλπ-κλπ εκτός από την tele baja που ανέφερε ο φίλος πιο πάνω αλλά αυτή δεν εχει τρεμολο που θες..ασε που αν είχα 2000 θα επαιρνα άλλη μια  lp custom-δεν θα στα έδινα! :P

 

Κατέληξα σε ένα εναλλακτικό υλικό που δεν ξεκουρδίζει δεν καταλαβαίνει τπτ. με 400$..

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου