Προς το περιεχόμενο

Κιθάρα παντός καιρού...!


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά με το κρύο τα καλοριφέρ και τις αυξομειώσεις θερμοκρασίας έχω ξενερώσει... ειμαι σπίτι η ibanez s670fm μου είναι σεταρισμένη σε βέργα τρεμολο κούρδισμα κυριλέ σενιε πενιε΄... βγαίνω έξω -10 βαθμούς σφίγγουν όλα... το κουρδισμα πάει και 1 ημιτόνιο πάνω.. οκ.. πάω στο studio +20 βαθμοί.. ξεκουρδίζονται όλα δεν μπορώ να παίξω την αφήνω να πάρει την θερμοκρασία του δωματίου αλλά πάλι με το παίξιμο όλο το μανίκι χαλαρώνει απο την ζέστασια δεν ξέρω.... Είμαι τσαπατσούλης τεμπέλης και βαριέμαι να σπάω τα @@ μου με τα setup και τα άλλεν καθε 3 και 5. Ασε που δεν ξέρω αν το κάνω και σωστά..!

Οποτε λέω να πάρω ένα όργανο φτηνό να μην καταλαβαίνει τιποτα να την πετάω από τον 5ο όροφο και να μην καταλαβαίνει τίποτα, να πηγαίνω απο αφρική στον βόρειο πολο για live και να μην θέλει τπτ.

Παραλογίζομαι? Αν στην τελική υπάρχει τέτοια κιθάρα και την έχει κάποιος απο σας να μου πει να πάω να την πάρω να ξεμπερδευω..

Ευχαριστώ προκαταβολικά! Το εκτιμάω που βοηθάτε..  ;D

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπορεις να στραφεις στον ανθρακα !

Composite electric οπως η γνωστη εταιρεια των carbon ακουστικων composite acoustic.

Παρτην μαζι σου οταν jamαρεις στο Καιμακτσαλαν  και μετα πηγαινε παιξε σε live στο Μεσολογγι Σεπτεμβρη μηνα με την απιστευτη υγρασια!

Η κιθαρα δεν θα καταλαβει τιποτα.

CompositeAcoustics_Blade_B108_front_body.jpg

 

 

Και με τιμη πολυ καλη γυρω στα 800 δολλαρια

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε μια telecaster κ θα ηρεμισεις...... ;)

30 κιλά είναι... είχα & την έδωσα..

Δεν ξερω για σας εγώ και στο σπίτι παίζω όρθιος με ζώνη να είμαι άνετος και στο live οπότε μελετάω όρθιος και γενικά είναι ο λόγος που πήρα s series guitar..  ;)

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 κιλά είναι... είχα & την έδωσα..

 

ψαξε να βρεισ μια ελαφρια

η δικια μου ειναι πουπουλο!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαξε να βρεισ μια ελαφρια

η δικια μου ειναι πουπουλο!

 

Φίλος ΟΚ καταλαβαίνω τι λες είναι πιο γερές από τις άλλες κιθάρες οι tele δεν ξεκουρδίζονται κιόλας ναι ηρεμεις σαν παίκτης αλλά εγώ είμαι πολύ κάφρος ρε δεν καταλαβαίνεις!! Την πετάω στο port pagaz σαν τον malmsteen!!!!! χωρίς hardcase!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σε καθε Live την πεταω κατω......  ;D

ααααα δεν εχω ουτε hardcase

κ πηγαινοερχετε σπιτι στουντιο μαθηματα.....

 

 

θελεις κ αλλο?  ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω σε καθε Live την πεταω κατω......  ;D

ααααα δεν εχω ουτε hardcase

κ πηγαινοερχετε σπιτι στουντιο μαθηματα.....

 

 

θελεις κ αλλο?  ;D

Ποια έχεις ρε φίλε? Μοντέλο χρονιά πες τα όλα. Είναι βαριά όμως ε?

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου