Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο dv247


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μηπως ξερετε ποσο κανει να ερθει κατι απο dv247?

Εχετε εμπειριες απο το συγκεκριμενο μαγαζι?Ειναι stock παντως το πραγμα..

...PLAY LOUD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ένα από τα καλύτερα και αξιόπιστα μαγαζιά για αγορά μέσω Ίντερνετ...

 

Παρήγγειλα τα M-Audio BX8A μονιτορ και εκτός του ότι έφτασαν πολύ γρήγορα (σ.σ. 5 μέρες), είχα άριστη συνεργασία-επικοινωνία μαζί τους, παρά τα μικροπροβλήματα που δημιουργήθηκαν όσον αφορά την άμεση αναχώρηση της παραγγελίας, λόγω έλλειψης των μόνιτορ στην αποθήκη τους...

Οι άνθρωποι έκαναν ό,τι μπορούσαν για να με εξυπηρετήσουν και να φέρουν την ίδια μέρα τα μόνιτορ από την Ολλανδία (!παρακαλώ!) ώστε να φύγουν το συντομότερο δυνατόν. Ακόμη κρατώ το τιμολόγιο της παραγγελίας στο οποίο φαίνεται καθαρά πως τα μόνιτορ έφτασαν την ίδια μέρα της παραγγελίας από Ολλανδία, για να φύγουν μετά για εδώ.

 

Έχω πραγματικά τις καλύτερες εντυπώσεις και από άλλες αγορές στο παρελθόν..

Molto fidabili... 8)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πρωτη μου παραγγελια ηταν Αγγλικο προιον που θα ηταν διαθεσιμο μεσα σε 2 εβδομαδες το πολυ. Πηραν τα χρηματα απο την καρτα μου απο την πρωτη μερα, τελικα μετα απο τρεις μηνες τα ζητησα πισω και τα επεστρεψαν.

 

Στη δευτερη παραγγελια μου το προιον ηταν διαθεσιμο. Το συστημα τους δε μου χρεωσε ταχυδρομικα οπως επρεπε σε παραγγελια κατω των 300 ευρω. Ολα πηγαν καλα και ηρθε σε μια εβδομαδα περιπου.

 

Σε τιμες κιθαριστικων προιοντων οτι κοιταζω ειναι συνηθως φθηνοτεροι απο Thomann το τελευταιο χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματι ειναι πολυ φθηνοτερα και αφου ειναι τοσο καλη η εξυπηρετηση,συνφερει!!

 

Ένα από τα καλύτερα και αξιόπιστα μαγαζιά για αγορά μέσω Ίντερνετ...

Αν ειναι ετσι, ωραια ;D ;D Μου 'φυγε ενα βαρος  :)

 

...PLAY LOUD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ, δηλαδη οταν λες προβληματα? :o :)

 

 

Το πρώτα πρόβλημα ήταν όταν πήρα ένα ενισχυτή και είχε ένα βούλιαγμα στη γρίλια.Τελικά μου κάνανε έκπτωση και τον κράτησα..

 

Το δεύτερο ηταν όταν πήρα ένα πακέτο καλώδια και μου στείλανε άλλα απο αυτά που είχα παραγγείλει.Αλλά και εδώ το πρόβλημα διορθώθηκε στέλνοντας μου τα σωστά χωρίς χρέωση..

 

και άλλη μια φορά που είχα πάρει κάτι drums που δεν υπήρχαν στο στοκ έκαναν ενάμιση μήνα να τα στείλουν..

 

Γενικά είναι άριστοι στην εξυπηρέτηση αλλά νομίζω οτι είναι λίγο απρόσεχτοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω τα ιδια επαθα...Ελεγε σε 2-3 μερες αποστολη και σημερα μου εστειλαν mail (στα ελληνικα!!!) και μου ειπαν οτι το προιον θα ειναι στην αποθηκη 20 Ιανουαριου!!Βεβαια ειναι πολυ ξηγημενοι, γιατι με τη μια μου ειπαν οτι μπορω, αν θελω, να παρω τα λεφτα μου πισω.

Αυτο βεβαια μου το εχει κανει και ο Thomann και ειχε κρατησει το πραμα κανα διμηνο τοτε.. :o :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εμενα μου λεει οτι ειναι stock τα πραγματα..

Υπαρχει καμια πιθανοτητα στο ιντερνετ να λεει οτι τα εχουν, ενω στην αποθηκη να μην υπαρχουν?

...PLAY LOUD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου