Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

 

αυτο ακριβως......μπορει να μην ειναι mesa boogie `100% αλλα δεν με χαλουλου καθολου......

 

εχει προσομειωση και του triple rectifier η rp 1000 ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει προσομειωση και του triple rectifier η rp 1000 ??

 

ναι και ειναι η καλυτερη προσομειωση....για τα δικα μου αυτια........μαζι με του dual,5150.......πολυ θεμα ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ρπ 500 σε χεση με την ρπ1000 ως προς την ποιοτητα του ηχου εχουν διαφορες ???

 

Καμια διαφορα στην  ποιοτητα....απλα η rp1000 εχει παραπανω ευκολιες οπως πχ τους εξτρα πεντε επιλογεις οποτε εχεις αμεσα πιο πολλα πραγματα.....ο ηχος που βγαζει ειναι ο ιδιος.Αν εχεις τα παραπανω φραγκα χτυπα την 1000αρα αν οχι δεν θα χασεις και με την 500αρα.Ειναι καλο το εργαλειο φιλε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι δεν το συζηταμε αυτην θα παρω απλα επιδη δεν εχω τα 400 που εχει η χιλιαρα θα χτυπησω την 500 αφου η οιοτητα του ηχου ειναι ιδια... περοσσοτερο η προσωμειωση του triple rectifier με ενδιαφερει... αντα κα κανενα delay οποτε μια χαρα ειναι... σε ευχαριστρω πολυ παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω ενα μικρο review για τον λιγο χρονο που ασχοληθηκα!!

 

για να φτιαξεις ενα μπανκ με ποιοτικα ντριαβε μου φανηκε παιχνιδακι (σε καπου μιση ωρα εγραψα 3 τραπεζες βρωμικες και μια καθαρη) ενω στα καθαρα θελει ποιο πολυ ψαξιμο...

 

το πεταλι της εκφρασης πολυ καλο και αρκετα μαλακο οταν το ενεργοποιεις (αυτο βεβαια το ρυθμιζεις)

 

απο κατασκευη μου φαινεται αρκετα στοιβαρη

 

 

γενικα είμαι ΥΠΕΡ-ευχαριστημενος

 

τροποποιηση 1: ορθογραφια

τροποποιηση 2: παιζω στην εισοδο της προενισχυσης του ενισχυτη μου με καμπινες και ενισχυτες ανοιχτες και παλι εχω ηχο που για τα γουστα μου ειναι φοβερος

ΙΓΝΑΤΙΟΣ Ι ΛΟΒ ΓΙΟΥ :-* :-*

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

ΙΓΝΑΤΙΟΣ Ι ΛΟΒ ΓΙΟΥ :-* :-*

 

 

;D ;D ;D ;) ;) ;) ;)

χαιρομαι......και ακομα δεν εχεις δει τιποτα....ψαξε ψαξε.....κατι καινουργιο θα βγαινει......ποιος ενισχυτης σου αρεσει περισσοτερο......?

 

 

προς το παρον ειμαστε 4/4 για να δουμε ειναι και αλλοι ευχαριστημενοι.......4 πηραμε σε 4 αρεσε.......

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου