Προς το περιεχόμενο

Ενα κοβερ στο Breathe - Pink Floyd...Για ριξ'τε ενα αυτι, κ πειτε μου γνωμες!


mixlad41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λπν συμφορουμιτες, οπως λεει το θεμα εκανα κ γω ενα κοβερ απο τους τιτανοτεραστιους Pink Floyd, ελπιζω να ειναι εστω κ ελαχιστα καλο...Ειναι το Breathe κ το εχω κανει οπως κ τα προηγουμενα σε acoustic cover

Χρησιμοποιω μια Ibanez ακουστικη EW20WN σειρα Exotic Wood, mic ap'to headset tou PC, κ το Audacity...

 

Υ.Γ:Το slide, επειδη δν ειχα, χρησιμοποιησα ενα μεταλλικο αναπτηρα, γι\αυτο κ ακουγονται κατι τριξιματακια :P :P :P

 

ΓΙα να ακουσω κανα σχολιο απο τους Gilmourικους, εχουμε αρκετους εδω μεσα!

 

Hail Pink Floyd!

pink_floyd_-_breathe_by_stelios.mp3

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμεσως η κακια :P Οριστε, το ανεβασα, απλα ξεχαστηκα κ πατησα αποστολη πριν βαλω το κομματι στο συννημενο :P

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα βρε δεν ειπα τίποτα :P

 

Λοιπον το παιξιμο δεν ήταν καθόλου καθαρο. Ακουγοταν συνεχεια μια κιθαρα που δεν ήξερε τι να παιξει. Επίσης η διασκευη στο ρυθμο της φωνής δε μου φάνηκε επιτυχημενη. Εν'ολίγοις κραταω μονο το σόλο και προτεινω να δουλευτουν καλύτερα τα υπόλοιπα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Neeq, χανονται οι κιθαρες απο την πολυ ψυχεδελεια :P Η 2η που εβαλα πρεπει να μου την εκανε, γτ η πρωτη παιζει τα αρπισματα κ εβαλα μια συνοδευτικη που πεταει κανα δυο κοφτα ακκορντα, κ γινεται λιγο μπερδεμενο...θα το φτιαξω ομως...

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα? καλα τι διαολο, αφου κουρδισα ρε συ...τι να πω, δν μ ακουστηκε ξεκουρδιστη, αλλα τεσπα, θα παω να αλλαξω κ καμια χορδη γτ ηρθε ο καιρος τους μαλλον...

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δν ηταν κ καμια επαγγελματικη δουλεια, το κοιταξα λιγο επειδη μ αρεσε κ μετα το εκανα...Περισσοτερο επειδη ηθελα να δω πως θα βγει ετσι στην ψυχρα!Αλλα θα το δουλεψω, κ αν γινει καλυτερο θα το ξαναωεβασω :P

thnx για τα σχολια

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σου (που το τόλμησες! ;D)

Λοιπόοοοον.... οι κιθάρες όντως ακούγονταν ξεκούρδιστες αλλά εμένα μου άρεσε η φωνή ( και οι διπλές σου). Καθόλου δε με χάλασε, άλλωστε τί στο καλό, δεν είμαστε όλοι επαγγελματίες εδώ μέσα ;) Η προσπάθεια και το μεράκι μετράει για μένα πάρα πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου