Προς το περιεχόμενο

Ενα κοβερ στο Breathe - Pink Floyd...Για ριξ'τε ενα αυτι, κ πειτε μου γνωμες!


mixlad41

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρηκα λιγο χρονο σημερα κ το πειραξα λιγο, ξαναεγραψα τις φωνες να πατανε πιο πολυ στο κανονικο κ εσβησα τη 2η κιθαρα κ αφησα μονο τη μια....Τωρα σχετικα με τα ακορντα, κοιταξα δε βρηκα κατι διαφορετικο...Τεσπα, μπορει να το ξανακανω κ απο την αρχη, παντως τωρα ειναι σιγουρα πιο καθαρο :P...Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας κ τα σχολια... :)

P.S:Special thanks to gkou for the support :P

pink_floyd_-_breathe_2.mp3

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κιθαριστική απόδοση μου άρεσε από αρκετά ως πολύ (με αυτί ή παρτιτούρα;), με το περί ξεκουρδίσματος συμφωνώ, σε ορισμένα σημεία χάνεις τον ρυθμό, το άρπισμα δεν έχει διαύγεια, μου φαίνεται παίζεις με την ψύχα των δακτύλων και όχι με νύχια

 

ωστόσο η φωνή είναι σε μεγάλο ποσοστό οφφ, ειδικά όταν πρωτομπαίνει τρυπάει αυτιά

 

πιστεύω πως το κιθαριστικό παίρνει αρκετή βελτίωση από σένα, για το φωνητικό δεν είμαι σίγουρος, ίσως δεν το έχεις

 

πάντως πράγματι θέλει @@ να το ακουμήσεις το κομμάτι  ;D

 

όλα τα παραπάνω για το πρώτο ΜΡ3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω, θενξ! Ενταξει ηταν λιγο μια κ εξω η δοκιμη...Αλλα το εφτιαξα λιγο στο 2ο, βεβαια, επειδη δν ειμαι κουφος κ εγω, ακουω κ τη φωνη οτι δν ειναι ενταξει, νομιζω εφτιαξε λιγο στο 2ο...Παρατηρω παντως πως οταν παιζω κ τραγουδαω ταυτοχρονα ειμαι πιο in tune στη φωνη κ το ρυθμο...οταν βρω κ αλλο χρονο κ αλλαξω κ χορδες μπορει να ξαναγραψω κ τις κι8αρες απο την αρχη...

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου