Προς το περιεχόμενο

George Kam-θεωρείται μεγάλο ταλέντο στην ηλεκτρική


Under Pressure Band

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

To onoma tou George Kam..solo kitharistas kai kitharistas twn Under Pressure...Kanei improvisation sto orange jam tou Guthrie Govan .. :) 

Γιωργάκη, δεν κάνεις και ένα improvisation στα Ελληνικά;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και, από τον τρόπο που παίζεις, σε βλέπω για μελετηρό παιδί, ρίξε και μια ματιά στους κανονισμούς που λένε ότι τα greeklish απαγορεύονται.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και, από τον τρόπο που παίζεις, σε βλέπω για μελετηρό παιδί, ρίξε και μια ματιά στους κανονισμούς που λένε ότι τα greeklish απαγορεύονται.

εχετε δικιο θα το χω υποψην μου  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε πολυ.. :)

Ωραίος ο παίκτης.. 8)

Αν έχετε και έτοιμο υλικό με το συγκρότημα,ανέβασέ το.  :)

 

αν ήμουν εγώ ο κιθαρίστας, θα άλλαζα λίγο τον τίτλο.Αυτό το "θεωρείται μεγάλο ταλέντο" λίγο ξενίζει.Είναι προφανές ότι το κατέχεις το άθλημα.Άφησε, λοιπόν, τους υπόλοιπους να σε χαρακτηρίσουν,μην αυτοπροσδιορίζεσαι  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο παίκτης.. 8)

Αν έχετε και έτοιμο υλικό με το συγκρότημα,ανέβασέ το.  :)

 

αν ήμουν εγώ ο κιθαρίστας, θα άλλαζα λίγο τον τίτλο.Αυτό το "θεωρείται μεγάλο ταλέντο" λίγο ξενίζει.Είναι προφανές ότι το κατέχεις το άθλημα.Άφησε, λοιπόν, τους υπόλοιπους να σε χαρακτηρίσουν,μην αυτοπροσδιορίζεσαι  ;)

Ευχαριστουμε φιλε θα ανεβασουμε συντομα και με το συγκροτημα. :) Εγω ειμαι ο μπασσιστας του συγκροτηματος,γιαυτο γραφω θεωρειται  8) 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ο παίκτης.. 8)

Αν έχετε και έτοιμο υλικό με το συγκρότημα,ανέβασέ το.  :)

 

αν ήμουν εγώ ο κιθαρίστας, θα άλλαζα λίγο τον τίτλο.Αυτό το "θεωρείται μεγάλο ταλέντο" λίγο ξενίζει.Είναι προφανές ότι το κατέχεις το άθλημα.Άφησε, λοιπόν, τους υπόλοιπους να σε χαρακτηρίσουν,μην αυτοπροσδιορίζεσαι  ;)

πρόχειρο video από jam night στο lazy Under Pressure Improvisation @ LAZY CLUB (George Kam and Komninos) συγγνώμη για τον κακό ήχο :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου