Προς το περιεχόμενο

i-phone και μουσικές εφαρμογές


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

(Το βάζω εδώ γιατι το i-phone είναι σχεδόν φορητός υπολογιστής. Αν θέλετε μεταφέρτε το)

Διαβάζω τελευταία ότι το i-phone κάνει διάφορους παπάδες με τα applications του. Υπάρχει κανείς εδώ μέσα που το χρησιμοποιεί με μουσικά applications; Θα μπορούσε να μας μεταφέρει τις γνώσεις του για το ποια είναι τα apps αυτά και πόσο πραγματικά χρήσιμα είναι;

 

Ευχαριστώ

 

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν θεωρείς μουσική εφαρμογή το ένα κουρδιστήρι που έχει (guitar toolkit), μπορώ να πως πως είναι απίστευτα χρήσιμο και ακριβές. Έχω δει πως υπάρχει μέχρι και τετρακάναλο recorder αλλά δεν το έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα από εδώ

http://www.noiz.gr/index.php?topic=173946.0;topicseen

Το τί είναι χρήσιμο σε εμένα, δεν είναι απαραίτητα χρήσιμο και σε εσένα...εγώ (ας πούμε) έχω μια εφαρμογή για εναλακτικά κουρδίσματα...όχι ότι την χρησιμοποιώ...αλλά ήταν free ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα από εδώ

http://www.noiz.gr/index.php?topic=173946.0;topicseen

Το τί είναι χρήσιμο σε εμένα, δεν είναι απαραίτητα χρήσιμο και σε εσένα...εγώ (ας πούμε) έχω μια εφαρμογή για εναλακτικά κουρδίσματα...όχι ότι την χρησιμοποιώ...αλλά ήταν free ;D

Από εκεί ξεκίνησα και γιαυτό ρωτάω... :)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σου κάνει εντύπωση...η δύναμη (και δυναμική) που έχουν αυτές οι εφαρμογές, που ΚΥΡΙΩΣ εφαρμόζονται σε wireless περιβάλλον, είναι απίστευτες.

Πρόσφατα διάβαζα ότι έχουν γραφτεί 7.000 ιατρικές εφαρμογές, με κάποιες να μεταδίδουν δεδομένα σε θεράποντες γιατρούς

 

Εάν σου πώ, γιατί αγόρασα Ipod Touch θα γελάσεις...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες...

Το πήρα για το Ebay... ;) ;)

Όλα τα καλά bids λήγανε στις 4 η ώρα το πρωί και βαριόμουν να σηκώνομαι από το κρεβάτι...άσε που γκρίνιαζε και η κυρία μου..."που πάς πάλι..."

Βέβαια στα 3 χρόνια που το έχω, δεν έχω ξαναπάρει laptop σπίτι από τη δουλειά...

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου