Προς το περιεχόμενο

Ups 3000 VA!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρεται ήρθε στα χέρια μου ένα τέρας UPS της APC αχρησιμοποίητο 3000VA που σηκωνει οχι απλά studio αλλά "ολόκληρο το κτήριο" που βρίσκεται το studio.Το θέμα είναι οτι εμένα προς το παρών μου είναι σίγουρα άχρηστο. Ζυγίζει περίπου 60kg και μπαίνει σε rack (3u) και δεν ξέρω αν αξίζει να το δώσω η αν όχι.Θα ενδιαφερθεί κανείς λέτε?

Καινούργιο έχει 2000euro.Καλά αν είχα ένα επαγγελματικό studio σίγουρα θα το χρησιμοποιούσα και πιστεύω πως κάθε επαγγελματικό studio χρειάζεται κάτι τέτοιο.Αnyway ποια η γνώμη σας?

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρεται ήρθε στα χέρια μου ένα τέρας UPS της APC αχρησιμοποίητο 3000VA που σηκωνει οχι απλά studio αλλά "ολόκληρο το κτήριο" που βρίσκεται το studio.Το θέμα είναι οτι εμένα προς το παρών μου είναι σίγουρα άχρηστο. Ζυγίζει περίπου 60kg και μπαίνει σε rack (3u) και δεν ξέρω αν αξίζει να το δώσω η αν όχι.Θα ενδιαφερθεί κανείς λέτε?

Καινούργιο έχει 2000euro.Καλά αν είχα ένα επαγγελματικό studio σίγουρα θα το χρησιμοποιούσα και πιστεύω πως κάθε επαγγελματικό studio χρειάζεται κάτι τέτοιο.Αnyway ποια η γνώμη σας?

 

 

Mε αυτη τη φαινομενη ισχυ ....οχι δεν σηκωνει κτιριο .....μαλλον σε εντυπωσιαζει το μεγεθος του ........ ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Mε αυτη τη φαινομενη ισχυ ....οχι δεν σηκωνει κτιριο .....μαλλον σε εντυπωσιαζει το μεγεθος του ........ ;)

 

Καλα κτηριο δε σηκώνει ούτως η άλλως το έχω σε εισαγωγικά αν πρόσεξες.Το "κτήριο" αλλά studio και ενα χωρο 120 τ.μ το έχει για πλάκα.Και μιλάμε για αυτονομία πάνω από 5 ώρες.Δε θέλω να το βάλω για πούλημα ακόμα ήθελα την γνώμη σας.

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου