Προς το περιεχόμενο

Παω Τουρκια για πιατα-συμβουλές παρακαλώ


hampis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,έχω και εγώ ενα σετάκι Bosphorus 14 Hi Hat, 20 R ,18,16 Crash Traditional siries όχι επειδή ακούγεται εδω γύρω αλλά μετά απο πολύ ψάξιμο στον ήχο.Τά μισά απο αυτά φερμένα απο την Πόλη 30-40% φθηνότερα,'είχα πάρει και θήκη πιατινιών απο Αθήνα με σκοπό να την φέρω γεμάτη αλλά δέν βρήκα μεγάλη ποικιλία να διαλέξω στον τοπικό αντιπρόσωπο εκεί, ενώ αυτός πού είχε τα Istambul είχε έναν όροφο γεμάτο!(οι δύο αυτές αντιπροσωπίες ειναι πολύ κοντά)

Απο το εργοστάσιο δέν ξέρω τι παίζει σίγουρα θα υπάρχει μεγαλη ποικιλία και καλύτερες τιμές ,πρέπει όμως να συνυπολογίσεις και αυτά που θα δώσεις σε ταξί γιατί συνήθως αυτές οι "βιοτεχνίες" είναι σε κατι παράγκες εκτός κέντρου και χρειάζεται χρόνος και χρήμα για να τις ψάξεις ..

Καλή επιλογή ,σίγουρα θα βρείς αυτά πού ψάχνεις ,

Καλημέρα!

Εξη χορδές και ειναι πολλές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Απο το εργοστάσιο δέν ξέρω τι παίζει σίγουρα θα υπάρχει μεγαλη ποικιλία καικαλύτερες τιμές ,πρέπει όμως να συνυπολογίσεις και αυτά που θα δώσεις σε ταξί γιατί συνήθως αυτές οι "βιοτεχνίες" είναι σε κατι παράγκες εκτός κέντρου και χρειάζεται χρόνος και χρήμα για να τις ψάξεις ..

 

 

Καλημερα φιλε

 

ΟΙ Τουρκοι προθυμοποιηθηκαν οι ιδιοι να μας παραλαβουν απο το ξενοδοχειο και να μας πανε στο εργοστασιο της masterwork.Για να δουμε....

και εγω με αδεια θηκη θα παω και επλιζω να γεμισει  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ζηλεύω καθόλου, απλά κάτι έχει πάθει η γραμματοσειρά και βγαίνει πράσινη. Μα τι κάνουν οι μοντερατοαντμινιστράτορες επιτέλους?? ;D

 

Μπάμπη, καλά ψώνια!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ζηλεύω καθόλου, απλά κάτι έχει πάθει η γραμματοσειρά και βγαίνει πράσινη. Μα τι κάνουν οι μοντερατοαντμινιστράτορες επιτέλους?? ;D

 

Μπάμπη, καλά ψώνια!

 

Ευχαριστω Χαρη

θα σας κρατησω ενημερους με ότι δω και εαν αξιζει καλο θα ηταν μελλοντικα να κανονισουμε μια μεγαλη αποβαση ολοι οι τρελλοντραμερ εδω  ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σας κρατησω ενημερους με ότι δω και εαν αξιζει καλο θα ηταν μελλοντικα να κανονισουμε μια μεγαλη αποβαση ολοι οι τρελλοντραμερ εδω 

 

ναι,ναι,τα ειπαμε αυτα,ετσι πρεπει να κανεις.... καλα ψωνια και περιμενουμε εντυπωσεις... και κανε καλο παζαρι!! Φαε και κανα μπακλαβαδακι για μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλά μπακλαβαδάκια και παζάρια ενδήκνωνται! Δηλαδή αν πάς Πόλη και δεν κάνει αυτά τα δύο, δεν έκανες και τιποτα. :P Αυτο που σκέφτομαι εγω είναι η μεταφορά των πιάτων... δεν παίζει να γινει καμμιά μακακία με τελωνία και τετοιά?

Σε ποιό καμμάτι είμαστε ρε παιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μπακλαβαδάκια και παζάρια ενδήκνωνται! Δηλαδή αν πάς Πόλη και δεν κάνει αυτά τα δύο, δεν έκανες και τιποτα. :P Αυτο που σκέφτομαι εγω είναι η μεταφορά των πιάτων... δεν παίζει να γινει καμμιά μακακία με τελωνία και τετοιά?

 

Oπως εχει ειπωθει εδω περνας χαλαρά το τελωνειο, τι να σου πω τωρα αν δε ρισκαρεις και λιγο....Δηλ εαν εχω μια βαλιτσα και τα πεταξω μεσα ανακατεμενα με ρουχα σε θηκη ενοειται και περασει η βαλιτσα αεροπλανο θα υπαρχει προβλημα ? Εννοειται μικρα πιατα ετσι και οχι κατι 24' ride που θελουν μερικοι -μερικοι  ::) :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αυριο πεταω

Σαββατο θα ειμαι στο εργοστασιο της masterwork

 

καλο μου ταξιδι !!! :D

 

Hampis δεν μας είπες,τι έγινε με το ταξίδι,πήρες πιατίνια ή έφαγες τα λεφτά στους μπακλαβάδες ? 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες συγγνωμη ξεχαστηκα  ???

 

Λοιπον εχω να πω οτι ηταν μια καταπληκτικη εμπειρια !!!

Τα παιδια απο τη masterwork ηρθαν και μας πηραν απο το ξενοδοχειο και μας πηραν στο εργοστασιο..(φανταστειτε κατι καλυβες στον Ασπροπυργο...) οπου μας ξεναγησαν μας εδειξαν πως φτιαχνονται τα πιατινια, μας πηγαν στο show room και μας αφησαν αν δοκιμασουμε επι τοπου οσα θελαμε.Μαλιστα επιτιπου δωσαμε μια παραγγελια και μας εφτιαξαν και πιατινια ειδικη παραγγελια.Πιο custom δε γινοταν.Μας εβγαλαν εξω για φαι και μας επεστρεψαν πισω στο ξενοδοχειο.

 

Πηρα αρκετα πιατα απο διαφορες σειρες σε καταπληκτικες τιμες

Οι σειρες που μου εκαναν τη μεγαυτερη εντυπωση ειναι sehhar, pera και φυσικα τα απιστευτα effects.

 

Οσο για τους μπακλαβαδες...εργο τεχνης ! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου