Προς το περιεχόμενο

Παω Τουρκια για πιατα-συμβουλές παρακαλώ


hampis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κάνω λάθος,νομίζω ότι και ο Φώτης από septic flesh χρησιμοποιεί τα masterworks... Σε live που τα έχω ακούσει πάντως σε r.c. και septic flesh,μου είχαν μείνει οι καλύτερεσ εντυπώσεις... Καλά να περάσεις hampis,και καλές αγορές!!! Καιρός είναι πιστέυω οι απανταχού drummers του noiz να οργανώσουμε μια πιατινο-εκδρομή στην Πόλη. Φαντάσου τιμές που θα καταφέρουμε όταν δουν μπούγιο οι Τούρκοι διψασμένο για hand-made,χαχαχαχαχαχχαχα!!!! ;D 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 60
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

Ενημερωτικα εχει και ο thomann masterwork αλλα μαλλον ειναι παλαιοτερες σειρες και φανταζομαι πολυ πιο ακριβα απο το εργοστασιο

 

Παλαιοτερες σειρες δεν νομιζω...Οσο για την τιμη μη σου πω και 3 φορες παραπανω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω ιδέα από μαστεργουρκ...στη Αθήνα ποιος τα φέρνει?

 

είδα όμως τη τιμή στο τομαν και έμεινα μ@κ@κας .. 200 ευρό ένα 16 κρας... ??? ???

 

όταν το A custom κάνει 220?...

 

είναι αυτού του επιπέδου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα στην Istanbul παιζει το σκηνικο "καθε σοκακι και πιατινατζης καθε στενο & ...ride.." ;D.

 

τα περισσοτερα ειναι εξαιρετικα μια και, οπως και στο φαϊ ,απο Τουρκο να παρεις κακη ποιοτητα ειναι πολυ δυσκολο (πρεπει να ειναι τελειως ξεφτυλας).

 

δοκιμασε διαφορα και παρε αυτα που σου αρεσουν,προσωπικα παντως.... επιμενω στα Bosporus. :)

 

είναι αυτού του επιπέδου?

 

φυσικα και ειναι.

 

Πολυ καλα ειναι & τα Meinl Byzance (φτιαχνονται στην Τουρκια) αν ειναι να αγορασεις απο Thomann.

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

φυσικα και ειναι.

 

 

αχά..δεν είχα ιδέα δεν τα είχα ακουμπισει ποτέ...

δε ξέρω ... για εμένα τα bosphorus τα traditional OK..κάποια brilliant που είχα παίξει ... έτσι και έτσι...

ένα θέμα με τα πιάτα για όποιον αγοράζει (εγώ δεν αγοράζω πια ή τουλάχιστον αυτό θέλω να λέω..έχω καμία 10αριά zildjians) είναι να τα ακούσει σα σετ όλα μαζί....δε κολάνε όλα τα πιάτα πάντα καλά μεταξύ τους....

μου έχει συμβεί και σ'εμένα παλιότερα και ευτυχώς που μου το αλλάξανε... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε,ναι μωρε τουρκικο πιατο θα παρεις,φυσικα και θα παρεις traditional... ;D

 

εγω εχω παρει ενα σετακι φοβερο: 15" hi-hats,19" & 20" thin rides (τα εχω για crash) & 22" ride.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μμμμμμμμ!!!!!

 

Απ'οσα διαβασα εδω μεσα τελικα καταλαβα.....οτι και να παρεις δεν μπορει να ειναι ... "κακο".Απλα μενει σε σενα να διαλεξεις αυτο που σου ταιριαζει καλυτερα τελικα ... και υπαρχει τροπος να το τσεκαρεις!Ακουσε πρωτα και επελεξε!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου