Προς το περιεχόμενο

Studios Πατήσια- Ν. Ιωνία


Dead Inside

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια.

Με κάποιους φίλους έχουμε ένα σχήμα και ψάχνουμε για κάποιο αξιοπρεπές προβάδικο στην ευρυτερη περιοχή Πατήσια, Ν. Ιωνία.

Αναζητώντας έχω βρει διάφορα ιδιαιτερα κοντά στα Άνω πατήσια - Αγ. Ελευθέριο, αλλά δεν έχω πληροφόριση για το αν είναι οκ ή χαλια χώροι.

Έτσι, μέχρι στιγμής πάμε στο Stage στη καληθέα (για όποιους το ξέρουν) που σε γενικές γραμμές είναι χώρος με υποδομές και εξοπλισμό που αν μη τι άλλο δεν είναι ρημαγμένα, αλλά θα θέλαμε κάποιο πιο κοντά μας, γιατι τώρα ψιλοτραβιόμαστε.

εάν παιζει και τίποτα κοντά στην γραμμή του ηλεκτρικου ακόμη καλύτερα.

απλώς παράκληση παραθέστε studio που φύγατε ευχαριστημένοι (και κανα τηλεφωνάκι και διεύθυνση).

ότι πληροφορία πολύτιμη!!!!!!!!!

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα Πατήσια υπάρχει το στουντιο παζλ,από το οποιο είμαι πολύ ικανοποιημένος!μπες στο site pazl.gr για να δεις στοιχεία.. Από το σταθμό του Αγίου Ελευθερίου απέχει λίγα λεπτά.

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στουντιο προβών και ηχογραφήσεων στην Αθήνα υπάρχει αυτο το φοβερό λίνκ στο google maps με ΟΛΑ!

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=el&msa=0&msid=112326357501383750988.0004438787ea12a41d049&om=1&ll=38.001574,23.866768&spn=0.205337,0.456619&z=12&iwloc=00044387cfb9015bfc41b

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου