Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο Αγγλια και Fed ex economy.


nikos17m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια μολις αγορασα ενιχτητη απο το αγγλικο ebay και ο πωλητης θα μου το στειλει με fed ex economy ετσι μου ειπε οτι λεγετε.Θα χρειαστει να πληρωσω τπτ εξτρα οταν παραλαβω το δεμα?

Ευχαριστω προκαταβολικα

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ρε παιδια τπτ?το fed ex economy ειναι καπιο οικονομικο πακετο απο οτι καταλαβα.Υπαρχει περιπτωσει να πληρωσω κατι για την παραδωση στο σπιτι?Δεν ξερω απο courier ειναι η πρωτη φορα που κανω τετοιους ειδους αγορα και θελω την βοηθεια σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αγγλια μου το στελνει φορους δασμους κτλ ενοειται δεν θα πληρωσω απλα φοβαμαι μην θελει εξτρα χρηματα η fed ex για να στο φερει σπιτι.Τα μεταφορικα εννοειται τα εχω πληρωσει.Απλα ακουω διαφορα για ιδιωτικους courier και φοβαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά όχι. Δεν πληρώνεις τίποτα παραπάνω. Έλεγξε στη σελίδα του τύπου που αγοράζεις τί λεει για international shipping και στο e-mail που σου έχει στείλει αν γράφει κάτι τέτοιο.

Κανονικά πέρα απ'τα μεταφορικά δεν πληρώνεις κάτι παραπάνω για Ευρωπαϊκή χώρα.

Τέεεεεελειαα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου