Προς το περιεχόμενο

Ξερεις απο resonator? :-)


Sparklin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τη στιγμή που σου άρεσε ο ήχος της και είναι στα χρήματα σου (είναι?), ένα έχω να πω: Χτύπα τη!

Την Cort προσωπικά δεν τη φοβάμαι σαν εταιρεία γιατί γενικά τα όργανά της είναι πολύ τίμια. Γενικά η σχέση τιμής - απόδοσης είναι πάρα πολύ καλή.

¶λλωστε έχει ακουστεί ότι το εργοστάσιό της στην Κορέα παράγει και για άλλους κατασκευαστές όργανα. Έχω ακούσει για τις PRS Se ότι κατασκευάζονται εκεί που γενικά έχουν πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Επίσης η τιμή καταλόγου από το βασικό αντιπρόσωπο, που είναι ο Λογοθέτης πέφτει στα άλλα καταστήματα περίπου 20%. Οπότε μπορείς κάλλιστα να την πάρεις από άλλο μαγαζί το οποίο θα την πάρει από το Λογοθέτη!

 

Είμαι της άποψης ότι, αν είναι να κάνεις μια αγορά, πρέπει να σκεφτείς καλά κατά πόσο το χρειάζεσαι αυτό που θες και δεν είναι μια τρέλα της στιγμής. Εκτός πια κι αν το οικονομικό δε σε απασχολεί και τόσο, οπότε "σκάσε και αγόραζε!!!" :lol: :lol: :lol:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου